Nedeľa14. júl 2024, meniny má Kamil, Lara, zajtra Henrich

Nešťastie na hudobnom festivale: Explózia! Spevák takmer prišiel o oko

Lil Durk Zobraziť galériu (6)
Lil Durk (Zdroj: Instagram)

CHICAGO - Lollapalooza je jedným z najznámejších hudobných festivalov na svete. Uplynulú sobotu sa odohral v Chicagu a vystúpil na ňom aj spevák Lil Durk (29). Pre toho však malo vystúpenie nepríjemný priebeh, keďže bol počas šou zasiahnutý do tváre menšou explóziou!

Lollapalooza bol spočiatku čisto americký festival, ktorý sa konal vo viacerých mestách USA. Od roku 2011 sa uskutočňuje aj za hranicami tejto krajiny, konkrétne v Južnej Amerike a Európe. Tento víkend mal zastávku v najtradičnejšom meste pre túto šou - v Chicagu.

Lil Durk
Zobraziť galériu (6)
Lil Durk  (Zdroj: SITA)

V sobotu sa tu objavil aj americký rapper Lil Durk. Medzi jeho najznámejšie piesne patria The Voice, Computer Murderers alebo Backdoor. Rovnako má na svojom konte spoluprácu s tými najlepšími rappermi ako sú Drake, Gucci Mane alebo Lil Baby.

Počas jeho vystúpenia došlo k nehode s generátorom umelého dymu, ktorý ho zasiahol priamo do tváre. Spevák si okamžite chytil tvár a svoje vystúpenie prerušil. Ku cti mu však slúži, že koncert dokončil aj napriek bolestiam.

Spevák včera zverejnil na Instagrame záber, ktorým vystrašil svojich priaznivcov. Z fotky je jasné, že to nebola žiadna malá nehoda. K záberu, na ktorom má previazané oko, napísal: „Kvôli incidentu, ktorý sa stal na festivale Lollapalooza v Chicagu, si musím dať pauzu a sústrediť sa na moje zdravie. Vystúpenie som dokončil kvôli mojím fanúšikom. Ďakujem vám," napísal rapper.

Fanúšikovia mu pod príspevkom adresovali podporné komentáre. „Hrozne ma mrzí, čo sa ti stalo. Každopádne to bola skvelá šou. Verím, že sa čoskoro uzdravíš," napísal jeden z nich. Ďalší mu priali hlavne skoré uzdravenie a poďakovali mu, že koncert napriek tejto udalosti dokončil.

Viac o téme: Lil Durk
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu