Nedeľa, 26. jún 2022. Meniny má Adriána, zajtra Ladislav, Ladislava.

Dedko zatienil slávnu hviezdu: Šialené, čo sa udialo na koncerte!

Odvážny dedko sa stal hviezdou koncertu. Galéria fotiek (1)
Odvážny dedko sa stal hviezdou koncertu.
Zdroj: Twitter

MANCHESTER - Slávna rocková kapela The Killers pred pár dňami dokončila svoje turné po Veľkej Británii. Najväčšou hviezdou bol samozrejme frontman Brandon Flowers, ten však v Manchesteri natrafil na nečakanú konkurenciu. Po koncerte totiž všetci hovorili len o jednom z fanúšikov!


Britský dôchodca Doug James sa stal hlavnou hviezdou víkendového koncertu americkej formácie The Killers. Na vystúpenie sa vybral so synom a budúcou nevestou a keď zbadal, že dav zdvihol ženu na invalidnom vozíku, aby lepšie videla, zatúžil aj on po podobnom zážitku. Vo veku 67 rokov sa teda po prvýkrát v živote pokúsil o tzv. crowd-surfing a nechal sa ľuďmi posúvať nad ich hlavami. (Pre video kliknite dvakrát doprava.)

Spočiatku sa zdalo, že to nebol dobrý nápad. Dav na Old Trafford síce čiperného starčeka posunul až takmer k pódiu, v istom okamihu však spadol a udrel si hlavu. „Odrazu som si uvedomil, že som na zemi na nesprávnej strane bezpečnostnej zábrany,“ spomenul James pre britské médiá. „A povedal som si, že mám asi problém.“

Jeho nehodu si však všimol aj spevák skupiny Brandon Flowers a vďaka nemu sa nakoniec nešťastná udalosť zmenila na úžasný zážitok. Frontman kapely totiž prerušil vystúpenie a zoskočil z pódia, aby sa presvedčil, či je James v poriadku. „Kýval som hučiacemu davu a vôbec som netušil, že je Flowers rovno za mnou,“ povedal dôchodca, ktorý na objatie speváka nikdy nezabudne.

Keď sa ho šokovaný Flowers spýtal, čo to tam vystrája, James odpovedal: „Len si to skrátka užívam!“ Frontman kapely jeho slová po návrate na pódium pretlmočil aj ostatným fanúšikom, ktorí tento prístup ocenili búrlivými ováciami. Billy, Billy...," skandovali meno, ktoré mu spevák omylom prisúdil.

Brit si chce podľa svojich slov dôchodok užívať aj naďalej, doteraz na to vraj kvôli neustálej práci nemal dosť času. Najbližšie sa však chystá na Labutie jazero a tak sľubuje: „Budem sa musieť správať dobre!“

Viac o téme:


 
 

Najčítanejšie články