Utorok, 7. február 2023. Meniny má Vanda, zajtra Zoja.

Záchranári, dajte si pohov! Zostarnutý Hasselhoff pyšne pretŕča svoje 70-ročné telo

David HasselhoffGaléria fotiek (5)
David Hasselhoff
Zdroj: Instagram

MONACO - Ešte nepatrí do starého železa! David Hasselhoff sa do sŕdc mnohých vryl ako predstaviteľ Mitcha Buchannona v legendárnom seriáli Pobrežná hliadka. Slávny herec oslávi o mesiac 70. narodeniny a imidžu sexi záchranára sa očividne vzdať nemieni.


David Hasselhoff sa v lete 2018 tretíkrát oženil. Jeho vyvolenou sa stala o 28 rokov mladši blondínka menom Hayley. Vyzerá to tak, že v ich manželstve panuje idylka a harmónia. Dvojica sa ruka v ruke objavila na slávnostnom zahájení televízneho festivalu v Monte Carle a spokojné úsmevy rozdávali na všetky strany. 

Pobyt na tomto krásnom mieste samozrejme využili aj na oddych. Dôkazom sú zábery, ktoré zverejnili na sociálnych sieťach. David si počas leňošenia pri hotelovom bazéne zaspomínal na svoju ikonickú seriálovú úlohu. „Hej, plavčíci! Vezmite si deň voľna! Hoff je tu!” napísal k záberom čiperný sedemdesiatnik, ktorý hrdo pózoval svojej polovičke. Fanúšikovia hneď reagovali pochvalnými komentármi a hercovi želali hlavne pevné zdravie. 

Hasselhoff si aj s pribúdajúcimi rokmi život naplno užíva. Po boku mladšej ženy sa sám udržiava v dobrej kondícii a žije aktívne. Pred pár dňami napríklad oddychovali na Sardínii. 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}
 

Záchranári, dajte si pohov! Zostarnutý Hasselhoff pyšne pretŕča svoje 70-ročné telo

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články