Nedeľa, 26. jún 2022. Meniny má Adriána, zajtra Ladislav, Ladislava.

Celebrity v ŠOKU: Po červenom koberci behala NAHÁ a potretá KRVOU... Zasahovala ochranka!

Škandál v CannesGaléria fotiek (6)
Škandál v Cannes
Zdroj: SITA

CANNES - Vo francúzskom meste Cannes aktuálne prebieha 75. ročník Medzinárodného filmového festivalu. Svoju premiéru mal aj počin s názvom Three Thousand Years of Longing. Slávnostné chvíle na červenom koberci nečakane narušila neznáma žena, ktorá sa postarala o poriadny rozruch.


Nepozvaný hosť! Medzinárodný filmový festival v Cannes je nielen prehliadkou zaujímavých filmov. Slávne celebrity na červenom koberci predvádzajú krásne róby a dokonalú vizáž. Inak tomu nebolo ani na piatkovej premiére počinu od režiséra  Georga Millera - Three Thousands Years of Longing, v ktorom stvárnili hlavné úlohy Idris Elba a Tilda Swinton. 

FOTOGALÉRIA zo slávnostnej premiéry filmu Three Thousand Years of Longing

Pozornosť prítomných na seba strhli najmä herec Idris Elba a jeho krásna manželka Sabrina Dhowre. Tá v bielych šatách vyzerala nádherne a pózovanie fotografom si ozaj užívala. Idris bol v roku 2018 zvolený za Najsexi muža planéty a aj teraz dokázal, že mu tento titul patrí právom.

Idris Elba a
Galéria fotiek (6)
Idris Elba a Sabrina Dhowre Elba
Zdroj: SITA

Slávnostnú atmosféru však narušila neznáma aktivistka. Na červený koberec nabehla len v nohavičkách, ktoré mala potreté červenou farbou. Tá mala navodzovať dojem, že je od krvi. Na prsiach mala tmavovláska farby ukrajinskej vlajky a nápis - Stop Raping Us (Prestaňte nás znásilňovať). Rovnaké slová použila, keď kričala na prítomných. 

Škandál v Cannes
Galéria fotiek (6)
Škandál v Cannes
Zdroj: SITA

Netrvalo dlho a pribehla ochranka, ktorej sa podarilo aktivistku spacifikovať. Viacerí hostia však neskrývali, že sú v šoku a na ich tvári bolo badať prekvapené výrazy. 

VIDEO: Neznáma aktivistka sa na premiére postarala o poriadny rozruch. 

Celebrity v ŠOKU: Po červenom koberci behala NAHÁ a potretá KRVOU... Zasahovala ochranka!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články