Sobota, 25. september 2021. Meniny má Vladislav, zajtra Edita.

Bizarná ROZLÚČKA s mŕtvym Belmondom (†88): Preboha, veď je HOLÝ!

Jean-Paul Belmondo
Jean-Paul Belmondo
Zdroj: TASR
08.09.2021 18:00

PARÍŽ - Smúti po svojom! Smrť legendárneho Jeana-Paula Belmonda (†88) zasiahla fanúšikov po celom svete. Mnohí sa s ním lúčia prostredníctvom sociálnych sietí. I jeho najbližší začali zverejňovať rôzne fotografie a slová na rozlúčku. Najstarší vnuk zvolil poriadne netradičný spôsob, ako dať slávnemu dedkovi zbohom.


Množstvo filmových úloh nebolo to jediné, čo po sebe charizmatický Jean-Paul Belmondo zanechal. Legendárny herec mal s prvou manželkou tri ratolesti, jeho štvrtá - najmladšia dcéra Stella má 18 rokov.


Najväčšie TRÁPENIE hviezdneho Belmonda (†88): SMRŤ dcéry (†36) pri POŽIARI, druhej chceli ODREZAŤ HLAVU!


Boli to práve jeho najbližší, kto slávnemu hercovi robil spoločnosť, keď v apríli oslavoval 88. narodeniny. Zostarnutý a pripútaný na špeciálny vozík, avšak s úsmevom na tvári a obklopený milovanou rodinou.

Počas celého života bol však Jean-Paul Belmondo plný sily a mal charizmy na rozdávanie. Zrejme aj preto zvolil jeho vnuk Alessandro pri rozlúčke záber, ktorý pochádza z čias, keď bol herec v top forme. Na fotke dokonca pózuje celkom nahý. 

„Opustil nás vodca klanu. Ale zanecháva vo mne hodnoty, ktoré ma poznamenali na celý život. Choďte vpred bez toho, aby ste sa museli zastaviť. Vždy sa usmievajte, ostaňte pokorní a predovšetkým milujte život. Dnes vďaka nemu neustupujem žiadnej prekážke. Ďakujem ti!” napísal k netradičnej fotke jeden z hercových milovaných vnukov. 


Galéria

Jean-Paul Belmondo Jean-Paul Belmondo Jean-Paul Belmondo s najmladšou

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: TASR, SITA, Instagram, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články