Štvrtok, 5. august 2021. Meniny má Hortenzia, zajtra Jozefína.

Supermodelka (52) pózovala bez šiat: Aha, táto šupa ešte nepatrí do starého železa!

Helena Christensen je krásna žena.
Helena Christensen je krásna žena.
Zdroj: Instagram
20.06.2021 11:00

LOS ANGELES - Pohľad na jej krivky nikdy neomrzí! Aj keď má Helena Christensen 52 rokov a časy najväčšej slávy už za sebou, stále sa má čím pochváliť. Fotky v plavkách, či provokatívnej spodnej bielizni, ktoré zverejňuje na internete, sú toho dôkazom. Slávna Dánka je jednoducho stále brutálne sexi.


Helena Christensen odštartovala svoju kariéru na súťaži krásy. Nečudo. Okrem dokonalej štíhlej postavičky sa vždy mohla pochváliť aj prirodzene peknými črtami tváre. Na vrchole popularity bola v 90. rokoch. Za zmienku určite stojí jej účinkovanie v klipe ku skladbe Wicked Game. Klip bol svojho času zaradený medzi najsexi videá všetkých čias. 

VIDEO: Helena Christensen vo videoklipe ku skladbe Wicked Game predviedla svoj sexepíl. 

A hoci od tých čias ubehli už desiatky rokov, Helena je stále rovnako zvodná ako vtedy. Stále sa udržiava v skvelej kondícii, stará sa o svoj zovňajšok a tak si pokojne môže dovoliť aj pózovať v kúskoch, na ktoré by mnohé jej rovesníčky nenabrali odvahu. 

Aj v uplynulých dňoch pridala na sociálnu sieť Instagram zábery v plavkách a spodnej bielizni. Fanúšikovia nešetrili pochvalami a kompliment pridala napríklad aj jej kolegyňa Pavlína Pořízková. 

Helena Christensen
Zdroj: Instagram

Helena Christensen
Zdroj: Instagram

Sexepíl z tejto rodenej Dánky skrátka srší. A to nielen pred objektívom profesionálneho fotografa, ale aj počas všedného dňa. Dokazujú to zábery bulvárnych fotografov, ktorí krásnu modelku v uliciach nemohli prehliadnúť. 

VIDEO: Helenu Christensen v uliciach nemožno prehliadnuť. 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Helena Christensen je krásna Helena Christensen Helena Christensen Helena Christensen Helena Christensen v uliciach. Helena Christensen Helena Christensen Helena Christensen

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA, Instagram;
VIDEO: profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články