°C

Štvrtok, 2. apríl 2020. Meniny má Zita, zajtra Richard.

Známa modelka potešila fanúšikov: 51 rokov a zadoček ako mladica!

Helena Christensen
Helena Christensen
Zdroj: Instagram
24.03.2020 22:30

UPSTATE NEW YORK - Aj na staré kolená rovnaká šupa! Ubehli už roky od čias, keď bola Helena Christensen (51) anjelikom Victoria´s Secret, avšak stále má sexepílu na rozdávanie. Potvrdila to aj v týchto dňoch, keď na instgrame zverejnila fotky v plavkách. A fanúšikovia neskrývali nadšenie...


Niekdajšia supermodelka Helena Christensen rozhodne nepatrí do starého železa. Nedávno opäť pózovala pre Victoria´s Secret v úspornej bielizni. A treba uznať, že rovnako skvele vyzerá aj v plavkách. 

Rodáčka z Dánska utiekla pred koronavírusom na chatu do hôr, kde jej robí spoločnosť 20-ročný syn Mingus a kamarátka. Slávna modelka posiela fanúšikom odkazy plné podpory. „Drahí priatelia, myslím na vás. Tieto časy sú pre nás výzvou, ale sme v tom spolu. Buďme vďační za rodinu a priateľov,” napísala okrem iného šarmantná brunetka. 

Helena sa rozhodla svojich fanúšikov potešiť aj pohľadom na svoje krivky. Zverejnila preto fotky v plavkách, čo mnohí z nich ocenili. „Skvelé. Aspoň prídem trošku na iné myšlienky. Pohľad na tvoje božské telo nikdy neomrzí,” znejú vybrané z komentárov. 

Helena Christensen
Zdroj: Instagram

Helena Christensen
Zdroj: Instagram

Aj podľa vás má Helena Christensen skvelú postavu?

58 % nie
áno 42 %

Hlasovalo: 651Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články