Pondelok, 19. apríl 2021. Meniny má Jela, zajtra Marcel.

Z dcéry slávnej modelky je žena: Aha, už pózuje HORE BEZ!

Kaia Gerber
Kaia Gerber
Zdroj: Instagram
05.04.2021 20:00

LOS ANGELES - Odhodila zábrany aj podprsenku! Úspešná kariéra modelky nie je to jediné, čím sa Cindy Crawford (55) môže pochváliť. K jej úspechom možno smelo zaradiť aj vydarenú rodinu a deti, na ktoré môže byť právom pyšná. Jej dcéra Kaia (19) totiž kráča v jej šľapajách a patrí medzi najviac žiadané modelky súčasnosti. A nebojí sa ani odváźnych záberov. Pozrite sa!


Akoby jej z oka vypadla! To pri pohľade na 19-ročnú Kaiu Gerber napadne asi mnohým. Brunetka sa totiź na svoju slávnu mamu Cindy Crawford veľmi podobá a na prehliadkovom móle vyzerá rovnako skvele, ako svojho času ona. 

Na sociálnej sieti Instagram má Kaia viac ako 6 milióna followerov. S nimi sa pravidelne delí o momentky zo svojho života a samozrejmosťou sú aj pracovné zábery. V uplynulých dňoch sa kráska pochválila spoluprácou so značkou Calvin Klein. 

Mladá kráska pózovala pred objektívom v spodnej bieliizni a na jednom zábere dokonca mala len džínsy a do pol pása bola vyzlečená. Nuž, už dávno nie je tínedžerkou, ale vyrástla z nej krásna žena. 

Kaia Gerber sa nebojí ani odvážnejších záberov.
Kaia Gerber
Zdroj: Instagram

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Kaia Gerber Kaia Gerber Kaia Gerber Kaia Gerber s bratom. Kaia Gerber Kaia Gerber s rodinou.

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: Instagram, SITA, profimedia.sk, TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články