Pondelok, 17. máj 2021. Meniny má Gizela, zajtra Viola.

Známa speváčka pobúrila verejnosť: S mŕtvym kocúrom stvárala šokujúce veci!

Azealia Banks
Azealia Banks
Zdroj: Instagram
18.01.2021 20:00

LOS ANGELES - Preboha! Speváčka a raperka Azealia Banks (29) na seba v minulosti viackrát strhla pozornosť kvôli zvláštnemu správaniu. Poriadne šokujúce sú i správy, ktoré sa v súvislosti s ňou objavili v médiách počas uplynulých dní. Umelkyňa totiž na sociálnych sieťach zverejnila video, ktoré ju zachytáva pri tom, ako v hrnci varí zrejme svojho mŕtvého kocúra.


Provokatívne, často lascívne, fotky a pózy sú pre mnohé interpretky skvelým spôsobom ako na seba strhnúť pozrnosť. Na sociálnych sieťach rada pretŕča svoje telo aj americká raperka Azealia Banks. Tá má na Instagrame zhruba 700-tisíc followerov. Avšak zaujať sa jej darí aj vďaka kontroverznému správaniu a výrokom. 

Spomenúť možno napríklad to, že v minulosti uhryzla istú SBS-kárku do prsníka, na párty herca Russella Crowea sa vyhrážala, že ostatným hosťom podreže hrdlá, či vyhláseniami, že je bosorka a tri roky rituálne masakrovala sliepky. 

Pred troma mesiacmi prišla raperka o svojho štvornohého miláčika - kocúra Lucifera. Hoci jeho mŕtve telo mala spočiatku niekde pochované, napokon sa rozhodla s jeho ostatkami naložiť inak. V týchto dňoch zverejnila na sociálnych sieťach videá, ako mŕtvého kocúra vyhrabáva zo zeme. Ďalší príspevok ju zachytáva ako mieša v hrnci čudesnú hmoti, v ktorej podľa všetkého bola aj lebka mŕtvého zvieraťa.

Na adresu raperky sa spustila poriadne drsná kritika. „Ona nie je čarodejnica. Ona je blázon! Zavolajte na ňu niekto políciu,” znejú vybrané z reakcií. Azealia kontroverzné videa odstránila a kritike sa bráni. Podľa vlastných slov si chce takýmto spôsobom svojho kocúra Lucifera uctiť. Ako dodala, v hrnci bol peroxid, ktorý mal lebku kocúra dokonale vyčistiť. „Potom ju vezmem do klenotníctva a dám ju pozlátiť,” vysvetlila Azealia svoj zámer. 

VAROVANIE: Zábery nie sú vhodné pre slabšie povahy!

Azealia Banks zverejnila zábery, ako ostatky svojho kocúra vykopáva zo zeme.
Azealia Banks
Zdroj: Instagram

Azealia Banks vyhrabala svojho mŕtvého kocúra a jeho ostatky varila v hrnci. Konaním mnohých pobúrila.
Azealia Banks
Zdroj: Instagram

Azealia Banks vyhrabala svojho mŕtvého kocúra a jeho ostatky varila v hrnci. Konaním mnohých pobúrila.
Azealia Banks
Zdroj: Instagram

Azealia Banks má doma takýto zvláštny oltár.
Azealia Banks
Zdroj: Instagram

Azealia Banks so svojím kocúrom Luciferom.
Azealia Banks
Zdroj: Instagram


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: Instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články