Pondelok, 12. apríl 2021. Meniny má Estera, zajtra Aleš.

Šialené vystrájanie americkej rapperky: Uhryzla SBS-kárku do prsníka - skončila v putách!

Azealia Banks
Azealia Banks
Zdroj: SITA
17.12.2015 16:30

HOLLYWOOD - Americkú rapperku a speváčku Azealiu Banks údajne zatkli za napadnutie členky bezpečnostnej služby newyorského nočného klubu Up&Down. O incidente, ktorý sa odohral v stredu, informoval americký portál Page Six. Dvadsaťštyriročná interpretka vyvolala konflikt údajne po tom, ako sa dostala do sporu s vyhadzovačmi.


Ako uviedli nemenované zdroje spomínaného portálu, ochrankári podniku Banks nespoznali, načo reagovala podráždene. Napriek tomu, že ju na súkromný večierok v klube nepozvali, majiteľ jej po rozruchu vstup povolil. Rapperka však členku bezpečnostnej služby naďalej urážala a podľa svedkov jej napľula do tváre. Po tom, ako sa ju rozhodli vyviesť z podniku, ju navyše uhryzla do prsníka. Banks obvinenú z napadnutia prepustili na kauciu.

Azealia Amanda Banks debutovala v roku 2011 skladbou 212, ktorá je zároveň prvým singlom z EP s názvom 1991 (2012). Skladba je podľa magazínu Pitchfork deviatou najlepšou piesňou roka 2011. Banks skončila na treťom mieste v ankete talentov BBC Sound of 2012, keď sa pred ňu dostali iba soulový spevák Michael Kiwanuka a americký skladateľ a spevák Frank Ocean. Vlani jej vyšiel album Broke With Expensive Taste, z ktorého pochádzajú single Yung Rapunxel, Heavy Metal and Reflective a Chasing Time. Na konte má NME Award, Billboard Award a Urban Music Award. 


Galéria

Azealia Banks Azealia Banks Azealia Banks Azealia Banks

Nástroje k článku


ZDROJ: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články