Pondelok, 10. máj 2021. Meniny má Viktória, zajtra Blažena.

Hviezdna Rihanna bez šiat: Namiesto bradaviek srdiečka a zadok v plnej paráde!

Rihanna
Rihanna
Zdroj: Instagram
16.01.2021 20:00

LOS ANGELES - Opäť provokuje! Rihanna (32) sa už pár rokov nevenuje len spevu, ale má tiež vlastnú kolekciu spodnej bielizne. Reklamu si pravidelne robí sama. Aj v súvislosti s blížiacim sa Valentínom zhodila oblečenie a predviedla sa na poriadne provokatívnych záberoch.


Sviatok sv. Valentína je skvelou príležitosťou ako sa svojmu partnerovi predviesť v provokatívnej spodnej bielizni. Dobre to vie aj speváčka Rihanna. Tá má na sociálnej sieti Instagram viac ako 89 milióna followerov, ktorým ukázala, že valentínska noc môže byť poriadne horúca. 

Barbadoská kráska zverejnila sériu záberov, na ktorých pózuje v rajcovnom červenom komplete. Ten pozostáva z priesvitnej podprsenky, ktorá má na mieste bradaviek červené srdiečka. Úsporné nohavičky toho tiež veľa nezakrývajú a červené latexové doplnky sexi dojem len umocnili. 

„Tvoj frajer je šťastný chlap! Si hotová bohyňa,” znejú vybrané z komentárov, ktoré sa objavili pod záberami. Len nedávno sa v médiách objavili informácie, že speváčka ma blízko k raperovi menom A$AP Rocky, s ktorým boli spočiatku priatelia. 

Rihanna
Zdroj: Instagram

Rihanna
Zdroj: Instagram

Rihanna
Zdroj: Instagram

Rihanna
Zdroj: Instagram

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Topky.sk
FOTO: Instagram, SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články