Štvrtok, 6. máj 2021. Meniny má Hermína, zajtra Monika.

Hviezdna Rihanna má nového milenca: V bielizni sa pretŕča pred každým!

Rihanna
Rihanna
Zdroj: SITA
01.12.2020 20:00

NEW YORK - Nový párik v šoubiznise! Viaceré médiá v týchto dňoch prišli so zaujímavou novinkou. Speváčka Rihanna (32) údajne tvorí pár s raperom, ktorý vystupuje pod umeleckým menom A$AP Rocky (32). Ktovie, či ho zbalila práve na svoje sexi krivky, ktoré opäť raz vystavila na obdiv.


Začiatkom roka vyšlo najavo, že Rihanna a saudskoarabský pracháč Hassan Jameel sa po troch rokoch randenia rozišli. Ešte minulý rok v decembri zavítala speváčka na červený koberec po boku rapera A$AP Rockyho. Aj keď dvojicu spočiatku spájalo dlhoročné priateľstvo a viaceré spolupráce, dnes sa vo veľkom hovorí o tom, že sú už pár mesiacov milencami.

Rihanna a A$AP Rocky boli dlhoroční priatelia. Údajne sú z nich už milenci.
Rihanna
Zdroj: SITA

Dvojica aktuálne trávi čas v New Yorku, kde ich svedkovia videli spolu na večeri a údajne aj prespávajú v spoločnej izbe. Raper v minulosti randil napríklad s modelkami Daiane Sodré a Kendall Jenner.  

Aj keď má Rihanna v porovnaní so spomínanými kráskami inú postavu, netreba sa čudovať, že rapera zaujala. Pri pohľade na jej oblé krivky totiž neskrývajú obdiv mnohí muži. Aj v týchto dňoch sa predviedla oblečená v spodnej bielizni z vlastnej kolekcie, v ktorej pripomína ľadovú kráľovnú.

Rihanna sa opäť predviedla v spodnej bielizni.
Rihanna
Zdroj: Savage x Fenty

Rihanna sa opäť predviedla v spodnej bielizni.
Rihanna
Zdroj: Savage x Fenty

Rihanna sa opäť predviedla v spodnej bielizni.
Rihanna
Zdroj: Savage x Fenty

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Rihanna Rihanna a A$AP Rocky Rihanna Rihanna a A$AP Rocky Rihanna sa opäť predviedla Rihanna sa opäť predviedla Rihanna sa opäť predviedla Rihanna

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: Instagram, Savage x Fenty, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články