Štvrtok, 6. máj 2021. Meniny má Hermína, zajtra Monika.

Pikantná FOTO Kardashianky: To má na sebe len čižmy?!

Khloé Kardashian
Khloé Kardashian
Zdroj: Instagram
01.12.2020 22:00

LOS ANGELES - Ostych sa v tejto rodine nenosí! Kardashianky netreba nikomu predstavovať. Každá zo slávnych sestier má na sociálnej sieti Instagram milióny followerov a tiež spolupracuje s rôznymi značkami. Aktuálne na seba strhla pozornosť 36-ročná Khloé, ktorá veľmi dobre vie, že nahota vždy zaujme.


Khloé Kardashian bola dlhé roky označovaná ako najškaredšia z klanu Kardashians. Toto tvrdenie je však už dávno minulosťou. Brunetka výrazne schudla, podstúpila pár skrášľujúcich zákrokov a svojím sestrám je rovnako atraktívnou konkurenciou.

Mamička 2-ročnej dcérky True nijako nezaostáva anii keď je reč o provokácii. Dôkazom je napríklad reklamný záber pre istú značku obuvi. Fotka pôsobí dojmom, akoby sa Khloé postavila pred objektív celkom nahá a jediné, čo má na sebe sú čižmy. 

Asi nikoho neprekvapí, že pod fotkou sa objavilo množstvo ospevných komentárov. „Wau! Vyzeráš božsky. Si krásna žena!” znejú vybrané z nich. Komplimenty pridali aj mnohé ženy, ktoré ocenili i úpravu brunetkinej vizáže.

Khloé Kardashian pôsobí dojmom, akoby pred objektívom pózovala len v čižmách.
Khloé Kardashian
Zdroj: Instagram/ Good American
 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články