°C

Štvrtok, 26. november 2020. Meniny má Kornel, zajtra Milan.

Známa herečka sa cíti skvele: Takto vyzerá jej TELO 2 mesiace po pôrode!

Herečka Lea Michele.
Herečka Lea Michele.
Zdroj: Twitter.com/Wedded Bliss
28.10.2020 22:00

LOS ANGELES - Vracia sa späť do formy! Lea Michele (34), známa najmä vďaka účinkovaniu v seriáli Glee, sa v auguste stala mamičkou. Podobne, ako mnohé jej kolegyne, i ona sa pomaličky pustila do zhadzovania kilogramov, ktoré sa na ňu počas tehotenstva nalepili.


Lea Michele a Zandy Reich spečatili svoju lásku svadbou v marci 2019. V auguste tohto roka sa ich rodinka rozrástla a narodil sa im synček, ktorému dali meno Ever Leo. Sympatická tmavovláska si úlohu mamičky ozaj užíva. A hoci synčekovu tvár pred fanúšikmi skrýva, na sociálnej sieti Instagram sa pýši spoločnými momentkami. 

Lea Michele počas tehotenstva.
Lea Michele
Zdroj: Instagram

Lea Michele s milovaným synčekom.
Lea Michele
Zdroj: Instagram
 

Popri rodičovských povinnostiach však Lea nezabúda ani na seba. Ako prezrádza jej aktuálna fotografia z Instagramu, herečka začala pomaličky pracovať na svojej figúre. Na spomínanom zábere pózuje v športovej podprsenke a elastických kraťasoch a treba dodať, že jej to pristane. Michele si síce netrúfla na fotku zbizka, ale je pravdepodobné, že už čoskoro sa s fanúšikmi podelí aj o takéto zábery.

Lea Michele na aktuálnej fotografii.
Lea Michele
Zdroj: Instagram
 


Galéria

Herečka Lea Michele. Lea Michele počas tehotenstva. Lea Michele Lea Michele s milovaným Lea Michele Lea Michele Lea Michele Herečka Lea Michele.

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články