Sobota, 31. júl 2021. Meniny má Ignác, zajtra Božidara.

Za škandalóznou sestrou nezaostáva: Speváčka na pódiu takmer nahá!

Noah Cyrus
Noah Cyrus
Zdroj: Instagram
22.10.2020 22:00

LOS ANGELES - Ani ona nepatrí medzi hanblivky! To sestra kontroverznej speváčky Miley Cyrus (27) - Noah (20) dokázala už neraz. Provokovala aj počas vystúpenia v rámci Country Music Television Awards. Na pódiu sa predviedla v poriadne odvážnom outfite, na ktorý by mnohé ženy nenašli odvahu.


Nahé telo speváčky Miley Cyrus je svetu celkom známe a aj internet je plný jej škandalóznych fotiek. Keď sa blondínka ukázala na červenom koberci, bežne šokovala odvážnym outfitom...

Vyzerá to tak, že jej sestra Noah kráča v jej šľapajách nielen čo sa kariéry týka. Inšpiráciou jej je aj zdá sa, čo sa prezentácie týka. Tmavovláska neváha zverejniť na sociálnej sieti Instagram provokatívne fotky a cudzie jej nie sú ani sexi outfity. 

Jeden taký predviedla Noah na podujatí Country Music Television Awards. Tmavovláska si obliekla telový overal, na ktorom bola z ozdobných kamienkov vytvorená podprsenka a nohavičky. Speváčka tak pôsobila dojmom, akoby na sebe mala ozaj len úspornú spodnú bielizeň. Outfit doplnila ešte vysokými čižmami, rukavicami a klobúkom.   

Noah Cyrus
Zdroj: SITA

Noah Cyrus
Zdroj: SITA

Noah Cyrus
Zdroj: SITA

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články