°C

Streda, 30. september 2020. Meniny má Jarolím, zajtra Arnold.

Známa herečka sa pretŕča so zajačikom: Šokujúce odhalenie o ich vzťahu!

Katie Holmes a Emilio Vitolo
Katie Holmes a Emilio Vitolo
Zdroj: profimedia.sk
11.09.2020 20:00

NEW YORK - Zviedla zadaného?! Na topkách sme vás už informovali, že herečka Katie Holmes (41) má nový vzťah. Do kuchára talianského pôvodu - Emilia Vitola (33) je zamilovaná ako taká školáčka. Ako však najnovšie vyšlo najavo, románik dvojice sa zrodil za zarážajúcich okolností.


Po problémoch v manželstve s Tomom Cruisom a utajovanom vzťahu s Jamie Foxxom je Katie Holmes opäť zamilovaná. Paparazzi ju už viackrát nafotili v spoločnosti mladíka menom Emilio Vitolo. Ten je synáčikom majiteľa prestížnych reštaurácií, ktoré sú medzi celebritami dosť obľúbené.

Známu herečku načapali so zajačikom: Aha, nevedela sa od neho odlepiť!

Herečka svoj nový románik nijako nekomentuje. Pri pohľade na paparazzi zábery, na ktorých sa šťastne usmieva a bozkáva so spomínaným fešáčikom, je jasné, že je v tom až po uši. Nie všetci sú však pri pohľade na spomínané fotky nadšení...

Katie Holmes sa nového frajera nevie nabažiť.
Katie Holmes, Emilio Vitolo
Zdroj: profimedia.sk

Ako totiž vyšlo najavo, keď medzi Katie a Emiliom preskočila povestná iskra, bol v tom čase zasnúbený s inou ženou. S 24-ročnou snúbenicou Rachel Emmons žili v jednej domácnosti a spoločne sa starali o štvornohého miláčika. Popri prípravách na svadbu však Emilio mal čas aj na iné aktivity. 

Portál dailymail.co.uk uviedol, že keď sa v médiách objavili fotky Vitola so známou herečkou, neverný mladík svojej snúbenici prostredníctvom sms správy oznámil, že sa s ňou rozchádza. 

Emilio Vitolo so svojou niekdajšou snúbenicou. Koncom júla to pôsobilo dojmom, že v ich vzťahu nie sú žiadne problémy.
Emilio Vitolo s bývalou
Zdroj: Instagram

Stretli ste sa už s rozchodom cez sms správu?

84 % nie
áno 16 %

Hlasovalo: 732Galéria

Katie Holmes a Emilio Emilio Vitolo s bývalou Katie Holmes sa nového Emilio Vitolo s bývalou Emilio Vitolo s bývalou Emilio Vitolo s bývalou Katie Holmes Katie Holmes

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články