°C

Pondelok, 28. september 2020. Meniny má Václav, zajtra Michal, Michaela.

Celebritná kráska zhodila šaty: 50-tka na krku a telo ako bohyňa!

Amanda Holden
Amanda Holden
Zdroj: Instagram
04.08.2020 22:00

LONDÝN - Pastva pre mužské oči! Aj takto by sa dala okomentovať fotografia, ktorú najnovšie na instagrame zverejnila britská celebrita Amanda Holden. Kráska, ktorá vo februári oslávi 50. narodeniny, si momtnálne užíva chvile oddychu a nezabúda ani na svojich priaznivcov. Poslala im pozdrav v podobe fotografie, na ktorej pózuje v bikinách. A treba dodať, že vyzerá jednoducho fantasticky.


Amanda Holden je príležitostnou speváčkou, herečkou, účinkuje v rôznych televíznych šou a dobre známa je aj ako porotkyňa šou Britain´s Got Talent. Typické sú pre ňu provokatívne outfity, kvôli ktorým už neraz schytala kritiku. Avšak určite nám dáte za pravdu, že jej dokonalé krivky je škoda skrývať.

Blondínka si aktuálne užíva chvíle oddychu v spoločnosti dcér a manžela. Fotkami z dovolenky však zásobuje aj svojich followerov na instagrame. Nepochybne najviac rozruchu spôsobila momentkou, na ktorej pózuje nahodená v červených bikinách. Pri pohľade na jej telo sa až človeku nechce veriť, že čoskoro oslávi 50. narodeniny.

„Bože môj, hotová bohyňa pláže. Nádherná žena. Pokojne by si mohla hrať v bondovke,” znejú vybrané komentáre od fanúšikov. Chválami nešetria nielen muži, ale aj ženy. Mnohé sa pýtajú, čomu vďačí za takéto bezchybné krivky. Amanda sa nikdy netajila tým, že pravidelný pohyb je pre ňu dôležitý. Rada má najmä beh.

Amanda Holden vyzerá v červených bikinách jednoducho božsky.
Amanda Holden
Zdroj: Instagram

Má podľa vás Amanda Holden peknú postavu?

57 % nie
áno 43 %

Hlasovalo: 1479Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články