°C

Sobota, 26. september 2020. Meniny má Edita, zajtra Cyprián.

Slávna speváčka vytiahla vibrátor a... Preboha, TOTO nemôže myslieť vážne!

Toni Braxton
Toni Braxton
Zdroj: Instagram
03.08.2020 20:00

LOS ANGELES - Bizarný recept na krásu! Speváčka Toni Braxton (52), ktorá v 90. rokoch valcovala rebríčky hitparád, si aj v zrelšom veku potrpí na dokonalý vzhľad. Na jej tvári by ste márne hľadali vrásky. Nepochybne sú jej nápomocné rôzne procedúry. Aktuálne sa však s followermi podelila o vlastný skrášľujúci trik, ktorým však mnohých šokovala.


Mnohé ženy pôsobiace v šoubiznise se pribúdajúcich rokov desia. Výnimkou nie je ani speváčka Toni Braxton. Tá sa aj dva roky po 50tke môže pochváliť výstavnou figúrou. Dôkazom sú fotky v bikinách, ktoré nedávno zverejnila na instagrame.

Toni má viac ako 3 milióny followerov. V týchto dňoch sa s nimi podelila o svoj recept na krásu, ktorý je skutočne veľmi bizarný. Slávna speváčka totiž priznala, že si svoju pleť masíruje vibrátorom. „Niekedy ho dám do chladničky, aby bol ľadový a potom si ním takto triem tvár. Nemajte strach, nepoužila som ho predtým na nič iné," poznamenala vo videu umelkyňa.

Braxton vyvolala medzi fanúšikmi búrlivú diskusiu. Mnohí sa na jej priznaní zabávali, niektoré ženy si však povedali, že pri pohľade na jej peknú tváričku tento čudesný recept možno aj vyskúšajú.

Toni Braxton priznala, že si tvár masíruje vibrátorom.
Toni Braxton
Zdroj: Instagram

Toni Braxton sa s fanúšikmi podelila o bizarný recept na krásu.
Toni Braxton
Zdroj: Instagram


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články