Streda, 21. apríl 2021. Meniny má Ervín, zajtra Slavomír.

Brutálna odvaha známej herečky: 53 rokov a ona je na FOTO úplne bez!

Salma Hayek
Salma Hayek
Zdroj: SITA
15.06.2020 20:00

LOS ANGELES - Wau! Pre mnohé ženy je nepríjemné ukázať sa svetu bez akýchkoľvek príkras a mejkapu. Ak náhodou takúto fotku zverejnia na internete, často si pomôžu rôznymi grafickými úpravami, ktoré skryjú ich nedostatky. Herečka Salma Hayek nič také nepotrebuje. Tu je dôkaz!


Telo zaoblené na tých správnych miestach nie je jedinou prednosťou Salmy Hayek. Šarmantná a talentovaná herečka sa totiž môže pochváliť aj prirodzene peknou tvárou. Dokazujú to fotky, o ktoré sa najnovšie podelila so svojimi followermi, ktorých má na instagrame zhruba 15 miliónov. 

„Žiaden filter, príroda,” napísala 53-ročná herečka k záberu, na ktorom pózuje bez štipky mejkapu. Samozrejme, fanúšikovia nešetrili slovami obdivu a chvály. „Tvoja krása je neuveriteľná. Si nádherná zvonku i zvnútra,” znie jedna z mnohých nadšených reakcií   

Treba dodať, že Salma je ospevovaná právom. Okrem toho, že je prirodzene pekná, o svoju pleť sa očividne perfektne stará. Odmenou jej je mladistvý vzhľad, ktorý by jej mohli závidieť mnohé rovesníčky.  

Salma Hayek zverejnila odvážnu fotku, na ktorej pózuje bez mejkapu a bez akýchkoľvek grafických úprav.
Salma Hayek
Zdroj: Instagram

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

 


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, instagram, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články