°C

Piatok, 10. júl 2020. Meniny má Amália, zajtra Milota.

Britská hviezdička oslávila narodeniny: Fanúšikom ukázala svoje balóny!

Chloe Khan
Chloe Khan
Zdroj: Instagram
06.06.2020 20:00

LONDÝN - Nesklamala ich! Britský šoubiznis je plný hviezdičiek, ktoré sa zviditeľnili účinkovaním v nejakej reality šou. Spája ich aj záľuba v rôznych plastckých operáciách a rady sa pýšia napumpovaným výstrihom. Patrí k ním aj Chloe Khan, ktorá v uplynulých dňoch oslávila 29. narodeniny. Pri tej príležitosti zverejnila na instagrame oozaj zaujímavú fotku.


X Factor a Celebrity Big Brother sú vybrané z projektov, v ktorých sa Chloe Khan ukázala. Zaujímavé je, že počas účinkovania v speváckej šou vyzerala ešte ako úplne iný človek. 

Takto vyzerala Chloe Khan kedysi.
Chloe Khan
Zdroj: Instagram

V priebehu rokov podstúpila viacero plastických operácií. Nie všetky sa vydarili a počas operácie nosa, ktorú abslvovala na Ukrajine, si dokonca myslela, že zomrie. Tmavovláska má viackrát upravovaný nos, prsia, pery a v roku 2017 si dala plastickou operáciou upravit aj svoju vagínu a zadok. 

Chloe je zrejme najviac hrdá na svoje silikónové bomby. S nadšením ich pretŕčala aj v týchto dňoch. Na instagrame zverejnila fotku, na ktorej zviera v ruke balóny. Oveľa viac ale zaujala vnadami, ktoré sa jej drali von z nie dobre padnúcich plaviek. 

Narodeninové dievča Chloe Khan.
Chloe Khan
Zdroj: Instagram
  


Galéria

Chloe Khan Takto vyzerala Chloe Khan Chloe Khan Narodeninové dievča Chloe Khan. Chloe Khan Chloe Khan

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články