°C

Piatok, 10. júl 2020. Meniny má Amália, zajtra Milota.

Božská Irina v bielizni: Ehm, podprsenku má zbytočne!

Irina Shayk
Irina Shayk
Zdroj: profimedia.sk
29.05.2020 20:00

LOS ANGELES - Pohľad na jej krivky nikdy neomrzí! Irina Shayk (34) rozhodne patrí medzi najsexi modelky súčasnosti. Okrem peknej tváre je jej prednosťou i bezchybné telo zaoblené na tých správnych miestach. Pozrite sa, ako ho v týchto dňoch vystavila na obdiv!


Irina Shayk je už pár rokov tvárou značky vyrábajúcej spodnú bielizeň. A zrejme nám i vy dáte za pravdu, že kompetentní si dobre vybrali. Rodáčka z Ruska má totiž sexepílu na rozdávanie a reklamné fotky s ňou určite zaujmú každého. 

Mužom pohľad na ňu určite spríjemní deň a mnohé ženy ihneď zatúžia vlastniť kúsok, v ktorom je slávna brunetka taká sexi.

V týchto dňoch zverejnila na instagrame fotku, na ktorej pózuje v ozaj zaujímavej podprsenke. Spomínaný kúsok je totiž vytvorený z jemnej látky, spod ktorej Irine presvitajú bradavky. Samozrejme tento pikantný detail si všimol hádam každý z jej followerov. „Ty si taká sexi! Nádhera! Ten Bradley bol blázon, že ťa nechal odísť,” znejú vybrané z komentárov.    

Keď je reč o Bradleym, nejeden chlap by dal čokoľvek za to, keby ulovil túto krásnu Rusku. Známy herec s ňou tvoril pár 4 roky a už navždy ich bude spájať dcérka Lea De Seine. Kvôli nej údajne trávili karanténu spoločne. Obaja sa zhodujú na tom, že hoci je ich vzťah minulosťou, rodičovstvo a výchova dcéry je pre nich prioritou. 

Irina Shayk sa predviedla v takejto priesvitnej podprsenke.
Irina Shayk
Zdroj: Instagram

Irina Shayk opäť vystavila na obdiv svoje božské krivky.
Irina Shayk
Zdroj: Instagram

Je podľa vás Irina Shayk sexi?

59 % nie
áno 41 %

Hlasovalo: 1252Galéria

Irina Shayk Irina Shayk Irina Shayk sa predviedla Irina Shayk Irina Shayk Irina Shayk opäť vystavila Irina Shayk Irina Shayk

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články