°C

Streda, 1. apríl 2020. Meniny má Hugo, zajtra Zita.

DiCapriova o 23 rokov mladšia milenka sa túli k inému: Leo, vymenila ťa?!

Leonardo DiCaprio a Camila Morrone
Leonardo DiCaprio a Camila Morrone
Zdroj: profimedia.sk
21.03.2020 11:00

LOS ANGELES - Má nového miláčika! Leonardo DiCaprio (45) a Camila Morrone (22) sa v spoločnosti ako pár príliš neukazujú, ani na sociálnych sieťach by ste nenašli ich spoločné zábery. Avšak sú spolu zhruba od roku 2017. Kráska sa ale v týchto dňoch venuje a túli k niekomu celkom inému.


Koronavírus desí aj mnohé celebrity, ktoré situáciu nechcú podceňovať. V izolácii je momentálne aj modelka a začínajúca herečka Camila Morrone, ktorú verejnosť pozná ako frajerku slávneho Leonarda DiCapria. Chvíle v karanténe si kráska spríjemňuje rôzne a informuje o tom svojich priaznivcov prostredníctvom sociálnych sieti. 

Camila napríklad prezradila, že sa začala učiť hrať na gitare. Zaujala ale aj fotkou, na ktorej sa túli k svojmu novému miláčikovi. Je ním rozkošné šteniatko, o ktoré sa kráska rozhodla dočasne postarať. Mnohí fanúšikovia ju začali nabádať k tomu, aby si psa nechala už nastálo. Iných trápilo, čo na chlpáča hovorí jej slávny partner. „Čo na to Leo? Nechcel by radšej dieťa?” znejú vybrané z komentárov.    

Camila Morone sa v týchto dňoch túli k tomuto chlpáčovi.
Camila Morrone
Zdroj: Instagram

Je dosť pravdepodobné, že práve DiCaprio bol autorom spomínanej fotky. Nie je totiž tajomstvom, že hoci on sa nerád fotí, svojej mladučkej láske ochotne robí osobného fotografa. 

Leonardo DiCaprio a Camila Morrone sú spolu od roku 2017.
Leonardo DiCaprio a Camila
Zdroj: profimedia.sk

Tvoria podľa vás Leo a Camila pekný pár?

51 % nie
áno 49 %

Hlasovalo: 414Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články