°C

Streda, 1. apríl 2020. Meniny má Hugo, zajtra Zita.

Na ulici ako do postele: Hviezdička reality šou sa pretŕčala v negližé!

Ester Dee
Ester Dee
Zdroj: profimedia.sk
20.03.2020 22:00

LONDÝN - Nemožno ju prehliadnúť! Ester Dohalovú, známu skôr ako Ester Dee (35), v rodnej Českej republike príliš nepoznajú. Vo Veľkej Británii sa však zviditeľnila ako zlatokopka a hviezdička reality šou Skutočné paničky z Cheshire. Počas uplynulých dní na ňu natrafili paparazzi a div, že im oči nevypadli.


Keď sa Ester Dohalová pred rokmi vybrala do Veľkej Británie za prácou, zrejme ani len netušila, že raz bude hviezdou. Začínala ako au pair, avšak keď si našla prachatého a staršieho milenca, jej život sa razom zmenil.

Verejnosť ju pozná ako zlatokopku, pózovala pre pánske magazíny a dokonca sa začala objavovať na televíznych obrazovkách. A to vďaka účinkovaniu v reality šou Skutočné paničky z Cheshire. Ester si snobský život celkom užíva a netají sa tým, že prítomnosť kamier jej je veľmi príjemná. 

Šou sa nakrúca aj v týchto dňoch. Okrem kamier však Ester robil spoločnosť aj bulvárny fotograf. Tomu sa ju podarilo zvečniť cestou na nákup. Panička očividne kašle na pohodlie a chce byť sexi za každých okolností. Okrem dokonalého mejkapu a účesu, zaujala topánkami a outfitom, ktorým určite mohým ľuďom vyrazila dych. 

Ester Dee sa v uliciach pretŕčala v takomto sexi outfite..
Ester Dee
Zdroj: profimedia.sk
 


Galéria

Ester Dee Ester Dee sa v Ester Dee Ester Dee Ester Dee

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články