°C

Štvrtok, 28. máj 2020. Meniny má Viliam, zajtra Vilma.

Televízna hviezdička zhodila šaty: Šesť detí a ona má TELO ako bohyňa!

Kim Zolciak
Kim Zolciak
Zdroj: Instagram
07.04.2020 22:00

ATLANTA - Wau! Udržať si tip-top postavičku aj po pôrode nie je pre mnohé ženy jednoduché. Kim Zolciak (41), známa z viacerých televíznych šou, však dokazuje, že aj ako šesťnásobná mamina môže vyzerať fantasticky. Jej fotky v bikinách sú toho dôkazom.


Kim Zolciak je jednou z hviezdičiek šou Skutočné paničky z Atlanty. Bezchybne vyzerajúca blondínka sa rada obklopuje luxusom a prieči sa jej prirodzenosť. Nedávno účinkovala v tanečnej súťaži Dancing With The Stars. Avšak kvôli zdravotným problémom sa musela vzdať sna o titule Kráľovná tanečného parketu.

Vyumelkovaná blondínka si však zaslúži obdiv za to, čo skrýva pod šatami. Matka 6 detí totiž vyzerá jednoducho fantasticky. V uplynulých dňoch zverejnila na instagrame viacero záberov v bikinách a veru, závisťou zbledne nejedna žena. 

Zaujímavá je diéta, ktorú Kim preferuje. „Milujem cestoviny, zeleninu a všetky sladkosti. Každý deň si doprajem aj pohár vína. Nejem červené mäso, bravčové a ani veľa hydiny. Pred každým cvičením si dám banán,” prezradila Kim, ktorej krivky sú fakt dokonalé. 

Kim Zolciak vyzerá v bikinách skvele.
Kim Zolciak
Zdroj: Instagram

Kim Zolciak vyzerá v bikinách skvele.
Kim Zolciak
Zdroj: Instagram


Galéria

Kim Zolciak Kim Zolciak vyzerá v Kim Zolciak vyzerá v Kim Zolciak Kim Zolciak Kim Zolciak Kim Zolciak počas posledného Kim Zolciak počas tehotenstva.

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články