°C

Sobota, 4. apríl 2020. Meniny má Izidor, zajtra Miroslava.

Harrison Ford komentoval manželstvo s mladšou ženou: Odpoveď za 100 bodov!

Harrison Ford
Harrison Ford
Zdroj: SITA
24.02.2020 20:00

LOS ANGELES - Pobavil! Harrison Ford (77) sa do pamäte mnohých vryl ako predstaviteľ nobojácneho Indianu Jonesa. Na konte však má účinkovanie aj v mnohých ďalších akčných počinoch. Zaujímavé je, že doma sa obľúbený hrdina mení na krotkého a poslušného manžela.


Harrison Ford a Calista Flockhart patria medzi celebrity, ktoré si svoje súkromie dosť strážia. Na sociálnych sieťach nie sú aktívni, vyhýbajú sa spoločenským podujatiam a aj s médiami komunikujú len občas. 

Za zmienku určite stojí aktuálny rozhovor, ktorý Ford poskytol magazínu Parade. Na pretrase bolo 10. výročie sobáša s o 22 rokov mladšou Calistou Flockhart. Dvojica je spolu zhruba 18 rokov. Na otázku, aký je ich recept na šťastný vzťah, má jednoduchú odpoveď. „Nič nehovorte. Len prikyvujte hlavou,” poznamenal slávny herec. Tiež dodal, že s manželkou trávia dostatok kvalitného času spoločne. 

Vzťah s Harrisonom Fordom si v minulosti pochvaľovala aj Calista. „Harrison a ja sa spolu veľa smejeme. A humor je pre nás veľmi dôležitý,” prezradila v rozhovore pre Closer Weekly. Tiež komentovala 22-ročný vekový rozdiel, ktorý ich delí. „Občas sa cítim byť oveľa staršia ako Harrison,” dodala herečka. 

Dvojica sa spolu stará o syna Liama, ktorého si Calista adoptovala rok pred tým, než sa s Harrisonom dali dokopy. Ford bol v minulosti ešte dvakrát ženatý a má ďalších troch synov a jednu dcéru. 

Harrison Ford a Calista Flockhart tvoria harmonický a dokonalý pár.
Harrison Ford
Zdroj: SITA

Súhlasíte s Harrisonom Fordom?

43 % nie
áno 57 %

Hlasovalo: 595Galéria

Harrison Ford Harrison Ford a Calista Harrison Ford Harrison Ford Harrison Ford

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články