°C

Nedeľa, 29. november 2020. Meniny má Vratko, zajtra Ondrej, Andrej.

FOTO Potvrdené! Legendárni Priatelia sa vrátia na obrazovku: Fanúšikovia však budú prekvapení

Zľava David Schwimmer, Lisa Kudrow, Matthew Perry, Courteney Cox Arquette, Jennifer Aniston a Matt LeBlanc
Zľava David Schwimmer, Lisa Kudrow, Matthew Perry, Courteney Cox Arquette, Jennifer Aniston a Matt LeBlanc
Zdroj: SITA/AP Photo/Reed Saxon, File
22.02.2020 18:00

LONDÝN - Predstavitelia hlavných postáv sitkomu Priatelia potvrdili, že sa viac ako 15 rokov po skončení natáčania sitcomu stretnú pri príprave špeciálnej epizódy. Informovala o tom v sobotu na svojej webovej stránke stanica Sky News.


Jennifer Anistonová, Courteney Coxová, Lisa Kudrowová, Matt LeBlanc, Matthew Perry a David Schwimmer na sociálnej sieti Instagram prípravu epizódy potvrdili. Stanica BBC však na svojej webovej stránke uvádza, že to nebude tradičné pokračovanie seriálu, ale špeciálna improvizovaná epizóda bez scenára. Špeciálna epizóda má byť od mája tohto roka v ponuke streamingovej služby HBO Max patriacej spoločnosti WarnerMedia.

Priatelia
Zdroj: hashtag.sk

Predstavitelia Rachel, Monicy, Phoebe, Joeyho, Chandlera a Rossa sa spolu s tvorcami komediálnej série Kevinom Brightom, Martou Kauffman a Davidom Craneom budú na novinke podieľať aj ako výkonní producenti. Podľa zdrojov portálu Deadline by mali herci a herečky dostať za nakrúcanie tri až štyri milióny dolárov ( v prepočte približne 2,8 až 3,7 miliónov eur).

Prvá epizóda jedného z najúspešnejších amerických sitkomov pod názvom Priatelia (Friends) bola odvysielaná 22. septembra 1994 a videlo ju 21,5 milióna divákov. Seriál zobrazuje život šiestich mladých ľudí žijúcich v Greenwich Village v New Yorku, ktorí sa navzájom poznajú a riešia spoločné problémy. Situačná komédia vysielaná v sieti National Broadcasting Company (NBC) v rokoch 1994 až 2004 získala šesť cien Emmy.


Galéria

Zľava David Schwimmer, Lisa Priatelia Zľava David Schwimmer, Lisa Courtney Cox a Jennifer

Nástroje k článku


ZDROJ: TASR, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články