°C

Štvrtok, 22. október 2020. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

KORONAVÍRUS stopol ďalší dlhoočakávaný projekt: Legendárni Priatelia nebudú... štúdiá zatvorili!

Zľava: Matthew Perry (Chandler), Jennifer Aniston (Rachel), David Schwimmer (Ross), Courtney Cox (Monica), Matt LeBlanc (Joey) a Lisa Kudrow (Phoebe)
Zľava: Matthew Perry (Chandler), Jennifer Aniston (Rachel), David Schwimmer (Ross), Courtney Cox (Monica), Matt LeBlanc (Joey) a Lisa Kudrow (Phoebe)
Zdroj: telkac.zoznam.sk
20.03.2020 14:20

KALIFORNIA - V posledných dňoch museli v rámci preventívnych opatrení seknúť s výrobou svojich seriálov či relácií mnohé slovenské či české televízie. Podobný osud teraz postretol aj kultový sitcom Priatelia, ktorý sa mal po rokoch vrátiť späť na obrazovky.


V súčasnej dobe, keď sa väčšina ľudí snaží zostať doma, aby sa tak čo najviac zabránilo šíreniu nového koronavírusu, je televízia pre niektorých doslova vykúpením z nudy. Drápy vírusu však dosiahli aj do nahrávacích štúdií, ktorým tak nezostalo nič iné, iba svoju výrobu výrazne skresať či úplne zastaviť. Zlé správy potvrdili aj najznámejšie americké štúdiá.

 

Výrobu zastavili

„Vzhľadom na rýchlo sa meniace udalosti týkajúce sa ochorenia COVID-19 a kvôli veľkej opatrnosti Warner Bros. Television Group sa nateraz zastavuje výroba našich viac ako 70 seriálov a pilotných epizód, ktoré sa v súčasnej dobe natáčali alebo chystali natáčať." Ako štúdiá potvrdili, u žiadnej z ich produkcií zatiaľ prípad nákazy identifikovaný nebol, no k ráznemu kroku pristúpili hlavne preto, aby ochránili svojich zamestnancov.


KORONAVÍRUS úplne ochromil Markízu: Sťahuje všetky premiérové programy... Večer si pozriete už len reprízy a SuperStar!


Žiaľ, opatrenia sa dotknú i natáčania špeciálnej epizódy sitcomu Priatelia, ktorá mala fanúšikov nestarnúceho seriálu potešiť na obrazovkách už v máji. Natáčanie bolo naplánované práve v najbližších dňoch a ako je u sitcomov zvykom, malo prebiehať pred živým publikom. To je však momentálne hudba budúcnosti.

Kedy sa natáčanie opäť spustí, ťažko predpovedať.
KORONAVÍRUS stopol ďalší dlhoočakávaný
Zdroj: Warner Bros. Television

Na natáčanie spomínanej bonusovej časti pritom pristúpili všetci šiesti herci, ktorí zahviezdili aj v pôvodných sériách. Jennifer Aniston (51), Courteney Cox (55),Lisa Kudrow (56), Matt LeBlanc (52), David Schwimmer (53) i Matthew Perry (50) mali podľa CNN za svoju účasť v spomínanej epizóde dostať rozprávkové honoráre vo výške 2,5 až 3 milióny dolárov.

Na natáčanie špeciálnej epizódy prikývli všetci pôvodní herci.
Zľava David Schwimmer, Lisa
Zdroj: SITA/AP Photo/Reed Saxon, File

I keď k natočeniu sľubovaného dielu dôjde, stane sa tak so značným oneskorením. Priaznivci bláznivej šestice kamarátov sa preto budú musieť obrniť trpezlivosťou.

Herci i diváci si na natáčanie budú musieť počkať.
Courtney Cox a Matthew
Zdroj: Instagram

Patril seriál Priatelia k vašim obľúbeným?

73 % nie
áno 27 %

Hlasovalo: 176Galéria

Zľava: Matthew Perry (Chandler), Kedy sa natáčanie opäť Na natáčanie špeciálnej epizódy Herci i diváci si

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články