°C

Pondelok, 6. apríl 2020. Meniny má Irena, zajtra Zoltán.

Slávna Ornella Muti na Opernballe: Fíha! Bozky s pracháčom (87)

Ornella Muti a Richard Lugner na viedenskom Opernballe.
Ornella Muti a Richard Lugner na viedenskom Opernballe.
Zdroj: SITA
21.02.2020 20:00

VIEDEŇ - Ten musel byť v siedmom nebi! Na topkách sme vás už informovali, že hviezdnym hosťom Richarda Lugnera (87) na tohtoročnom Opernballe bola Ornella Muti (64). Stavebný magnát neskrýval svoje nadšenie. Nečudo. Veď, krásna brunetka mu dovolila aj to, čo iné dámy nie.


Vo Viedenskej štátnej opere sa vo štvrtok večer zišli politici, podnikatelia a významné osobnosti spoločenského života. Prilákal ich tam prestížny Opernball, na ktorom nechýbal ani stály hosť - stavebný magnát Richard Lugner. 

Ako sme vás na topkách už informovali, tentokrát si zaplatil spoločnosť slávnej talianskej herečky Ornelly Muti. Tú si bol vyzdvihnúť súkromným lietadlom a ulicami ju potom vyvážal luxusnou limuzínou. 

Na prestížne podujatie si Ornella obliekla čierne šaty, v ktorých jej to svedčalo. Samozrejmosťou bol dokonalý mejkap a bezchybný účes. Muti sa v rozhovoroch netajila tým, že bola z priestorov a atmosféry uchvátená. „Bolo to ako v rozprávke,” poznamenala herečka s nadšením. 

Treba uznať, že v porovnaní s inými hviezdami, ktoré robili Lugnerovi v minulosti spoločnosť, sa Ornella ukázala ako skvelá voľba. Výborne sa zabávala, s pracháčom ochotne tancovala a dokonca si s ním vymenila pár bozkov na líca.

Ornella Muti pracháčovi dovolila, aby ju pobozkal na líce.
Ornella Muti, Richard Lugner
Zdroj: profimedia.sk

Ornella Muti potešila starého pana a dála mu bozk na líce.
Ornella Muti, Richard Lugner
Zdroj: SITA

Potešilo by vás osobné stretnutie s Ornellou Muti?

48 % nie
áno 52 %

Hlasovalo: 456Galéria

Ornella Muti a Richard Ornella Muti pracháčovi dovolila, Ornella Muti potešila starého Ornella Muti a Richard Ornella Muti si Opernball Richard Lugner a Ornella Ornella Muti

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články