°C

Pondelok, 6. apríl 2020. Meniny má Irena, zajtra Zoltán.

Promi dcéry potešili paparazzov: Jedna ukázala gaťky, druhá prsia!

Lourdes Leon a Iris Law
Lourdes Leon a Iris Law
Zdroj: proffimedia.sk
18.02.2020 21:56

LONDÝN - Ukázali, aj čo nechceli! V Londýne momentálne prebieha Fashion Week. Jeho súčasťou sú viaceré žúry a večierky. Párty plnú hviezd usporiadal napríklad magazín Love. Na celebritné krásky samozrejme "poľovali" bulvárni fotografi. A tým sa podarili napríklad aj tieto úlovky.


Priaznivcom krásnych žien netreba magazín Love príliš predstavovať. Mnohé z nich totiž svojou krásou a šarmom ozdobili jeho stránky. Asi nikoho preto neprekvapí, že aj nedávna párty, ktorú magazín usporiadal, bola plná pekných žien. 

Za zábavou si vyrazila aj dcéra speváčky Madonny - Lourdes. Tá mala na sebe kabát so zvieracou potlačou a pod ním oversized tričko. Vo chvíli, keď vystupovala z auta, ukázala prítomným fotografom nohavičky.  

Lourdes Leon ukázala fotografom gaťky.
Lourdes Leon
Zdroj: profimedia.sk

Pikantný trapas sa prihodil aj ďalšej prominentnej dcérenke. A to Iris Law. Jej rodičia sú herci Jude Law a Sadie Frost. Sympatická kráska mala na sebe farebné šaty, pod ktoré si ale nedala podprsenku. To sa jej pri stretnutí s fotografmi nepekne vypomstilo. Vďaka bleskom jej na fotkách vidno prsia.

Iris Law nechala podprsenku doma. To je pri pohľade na tento záber jasné každému.
Iris Law
Zdroj: profimedia.sk

Kto sa podľa vás obliekol lepšie?

Lourdes Leon

131

Iris Law

408

Počet hlasov: 539


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články