°C

Sobota, 27. február 2021. Meniny má Alexander, zajtra Zlatica.

Enrique Iglesias bude opäť otcom: Tajomstvo odhalili paparazzi!

Anna a Enrique majú veľkú novinu.
Anna a Enrique majú veľkú novinu.
Zdroj: Profimedia
29.01.2020 22:00

MIAMI - Krásna novinka! Enrique Iglesias (44) a Anna Kournikova (38) tvoria zamilovaný pár zhruba 18 rokov. Svoje súkromie si prísne strážia a nikdy sa nevyjadrili k dohadom, či sú z nich už manželia. Isté však je, že sú hrdými rodičmi 2-ročných dvojičiek, ku ktorým podľa najnovších paparazzi záberov už čoskoro pribudne súrodenec.


Enrique Iglesias a Anna Kurnikovová, ktorá na instagrame vystupuje ako Anna Kournikova Iglesias, si vždy svoje súkromie prísne strážili. Keď v decembri 2017 oznámili svetu, že sa im narodili dvojičky Lucy a Nicholas, šokovali mnohých. 

Aj keď viaceré celebrity svoje ratolesti chránia pred očami verejnosti, táto prominentná dvojica prekvapivo raz za čas zverejni fotky alebo videá svojich rozkošných dvojičiek na instagramových profiloch. S čím sa ale niekdajšia tenistka a slávny spevák nepochválili, je to, že sa ich rodinka už čoskoro rozrastie. 

Prezrádzajú to paparazzi zábery, ktoré zverejnil magazín ¡HOLA! (nájdete ich TU!). Bulvárnym fotografom sa prominentnú rodinu podarilo nafotiť počas oddychu na jachte a blondínkino veľké bruško odhalilo ich sladké tajomstvo. 

Dvojica tieto správy zatiaľ nijako nekomentovala. Ľudia z ich okolia sa však zhodujú, že si rodičovstvo celkom užívajú. Enrique v jednom z rozhovorov prezradil, že dúfa, že je dobrým otcom.„Je to jeden z tých najlepších pocitov na svete. Som teraz trošku zodpovednejší. Šoférujem opaternejšie a pomalšie. A pred tým, než chcem robiť nejakú hlúposť, tak o tom poriadne premýšľam,” poznamenal slávny spevák. 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Anna a Enrique majú Enrique Iglesias Enrique Iglesias Enrique Iglesias a Anna Enrique Iglesias Enrique Iglesias

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, profimedia.sk, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články