Utorok, 13. apríl 2021. Meniny má Aleš, zajtra Justína.

Toto je už naozaj psycho: Gwyneth Paltrow predáva sviečku s vôňou VAGÍNY... A táto celebrita ju chce!

Gwyneth Paltrow
Gwyneth Paltrow
Zdroj: SITA
13.01.2020 16:30

LONDÝN - Herečka Gwyneth Paltrow sa už dlhšie venuje predaju rôznych vecí, ktoré často privádzajú bežných ľudí do úžasu. Blondínka v rámci tých bizarnejších vecí venuje pozornosť hlavne vagíne a starostlivosti o ňu. Najnovšie ale predstavila vonnú sviečku s vôňou pohlavného orgánu. A jedna známa tvár už verejne prejavila záujem o kúpu.


V týchto dňoch je v rámci zahraničného šoubiznisu opäť na pretrase Gwyneth Paltrow. Tá už dlhší čas dvíha obočie niektorých ľudí prednáškami o ženskej vagíne a produktmi, ktoré predáva. Najnovšie do zbierky bizarností pribudla sviečka, ktorá na obale hlása: „Toto vonia ako moja vagína.”

Toto je už naozaj
Zdroj: Heretic Parfum

Ako uvádza herečkina stránka Goop, ide o zmes muškátu, citrusov a cédru podčiarknutú ružou z Damasku a pižmového semienka, ktoré nám do mysle vloží predstavy, zvádzanie a sofistikovanú vášeň. A to za cenu približne 67 eur. 

„Táto sviečka vznikla ako žart medzi parfumérom Douglasom Littlom a Gwyneth Paltrow – pracovali na vôni a ona zrazu poznamenala: Hmmm, toto vonia ako vagína, ale vyvinulo sa to do zábavnej, oslňujúcej, sexi a krásne neočakávanej vône. Ukázalo sa, že bude perfektná ako sviečka – urobili sme test na stránke a vypredala sa v priebehu pár hodín,” vysvetľujú na stránke Goop. 

Zákazníčka: Nikdy som nijakú sviečku nechcela viac. Ste nádherne psycho.
Toto je už naozaj
Zdroj: Heretic Parfum

Zákazníci, ktorým táto myšlienka príde zaujímavá, sa teraz musia zapisovať na poradovník, aby boli hneď informovaní, keď sa zásoby obnovia. 

Záujem prejavila aj moderátorka britského ranného vysielania. V pondelkovom vysielaní bola reč o tejto nezvyčajnej sviečke a spravodajkyňa Lorraine Kelly hneď prosila svojho kolegu, aby jej nič také nekupoval. Zato jej kolegyňa Holly Willoughby má iný názor: „Je to zlé, keď si jednu takú chcem kúpiť?”

Toto je už naozaj
Zdroj: ITV

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Gwyneth Paltrow Sviečka s vôňou vagíny Zákazníčka: Nikdy som nijakú Britská moderátorka Holly Willoughby Sviečka s vôňou vagíny Gwyneth Paltrow

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články