°C

Streda, 29. január 2020. Meniny má Gašpar, zajtra Ema.

Superman by padol na zadok: 55-ročná herečka predvádza v bikinách supertelo!

Teri Hatcher
Teri Hatcher
Zdroj: Instagram
11.12.2019 20:00

LOS ANGELES - Oslávila 55. narodeniny a vyzerá skvele! Reč je o herečke menom Teri Hatcher, ktorá v týchto dňoch zverejnila na instagrame fotografiu v biknách. Hoci brunetka nepatrí medzi najmladšie hviezdy, pýši sa krivkami hodnými obdivu. Nemá ich však len tak zadaramo...


Ubehlo zhruba 26 rokov od chvíle, čo Teri Hatcher a Dean Cain stvárnili Lois Lane a Clarka Kenta v seriáli Superman. Mnohí diváci si herečku spájajú aj s úspešným seriálom Zúfalé manželky. Podobne, ako mnohé hviezdy, i ona je aktíva na sociálnych sieťach.

Teri Hatcher stvárnila v seriáli Superman jednu z ústredných postáv.
Superman by padol na
Zdroj: Warner Bros. Television

Teri Hatcher má na instagrame 374 tisíc followerov, s ktorými sa v týchto dňoch podelila o zaujímavú fotografiu. Pózuje na nej len v bikinách a predvádza krivky, za ktoré vďačí pravidelnému cvičeniu.

Herečka nikdy nemala problém s kilami navyše a jej fotky v plavkách sa v médiách objavili už neraz. Treba ale uznať, že v porovnaní s nimi je jej postava krajšia. Slávna brunetka priznáva, že vďaka pravidelnému pohybu sa cíti fantasticky. Ako tiež dodala, fotka neprešla žiadnymi grafickými úpravami a ona sama na nej dokonca pózuje nenalíčená. 

Takto vyzerá 55-ročná Teri Hatcher v bikinách.
Teri Hatcher
Zdroj: Instagram

Má Teri Hatcher peknú postavu?

56 % nie
áno 44 %

Hlasovalo: 709Galéria

Teri Hatcher Teri Hatcher stvárnila v Takto vyzerá 55-ročná Teri Teri Hatcher Teri Hatcher Teri Hatcher Teri Hatcher Teri Hatcher a Dean

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články