Šokujúci pohľad na Madonninu dcéru: Aha, zúčastnila sa ORGIÍ! | Topky.sk

°C

Pondelok, 20. január 2020. Meniny má Dalibor, Sebastián, zajtra Vincent.

Šokujúci pohľad na Madonninu dcéru: Aha, zúčastnila sa ORGIÍ!

Loureds Leon
Loureds Leon
Zdroj: SITA
09.12.2019 20:00

MIAMI - Poriadne kontroverzná! Taká bola módna šou značky Desigual, ktorá sa behom chvíľky zmenila na hotové sexuálne orgie. Súčasťou odvážneho počinu bola aj dcéra slávnej speváčky Madonny (61) - Lourdes Leon (23). Nuž, v tomto prípade rozhodne platí staré známe - Aká matka, taká Katka!


V jej šľapajách! Speváčka Madonna sa nikdy nebála šokovať. A tak niet pochýb, že je na svoju dcéru Lourdes ozaj pyšná. Tmavovláska sa totiž predviedla v rámci módnej šou značky Desigual. Nešlo však o klasickú prehliadku, ale o poriadne nezvyčajnú prezentáciu.  

Skupina výzorovo odlišných ľudí sa najskôr predviedla v modeloch spomínanej značky. Neskôr sa za udivených pohľadov prítomných začali vyzliekať a bozkávať, až napokon začali predvádzať simulovaný sex. 

Vyvrcholenie módnej šou trvalo zhruba päť minút a pripomínalo poriadne divoké sexuálne orgie. Značka sa zábermi pochválila na instagrame. „Lepšiu prehliadku som v živote nevidela. Úchvatné!” objavilo sa medzi komentármi. Iným prišiel tento nápad až príliš zvrátený. Madonna sa k šou zatiaľ nevyjadrila. Avšak je viac, než isté, že bude nadšená...

Módna šou sa razom zmenila na orgie...
Desigual
Zdroj: Instagram

Módna šou sa razom zmenila na orgie...
Desigual
Zdroj: Instagram
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

“Love different” is a performance created by the artistic direction of @carlota_guerrero to showcase the most iconic pieces of Desigual 2020. A representation in which the catalan artist affects the most basic and universal act of love: the kiss. Please share in this message of love, multiculturalism and diversity. #miamilovesdifferent Thanks to: Crew list Creative Direction by Carlota Guerrero Styling by Alicia Padrón Art direction on set by Pol Agustí Casting by Natalie Lin Music video editing by Nicolas Feriche (with some tracks from El Guincho) Talents Lola León - Kristen (@sukebanbruja) Naomi Shimada (@naomishimada) - Jorge Lledias (@jorgiefrankenstein). Alejandra Smits (@alejandrasmits) - (@arielkellogg). Octaveo @octaveo - Alisa (@alisaxh). Kelsey (@froeverever) - Isaiah. Reinier (@reymundo0) - Omaly (@omalytrejo). Helen (@orange.mooon) - Akia (@akiadorsainvil). Tony - Veronica (@vero_cv). Kev (@SaluteKev) - Emmanuel (@dreaminslow). Mario (@marioben_nett) - Alisa (@alisaxh). Jada (@jadamichael) - Arielle (@ariellefrancois). Mario (@marioben_nett) - Maya (@mayaa.antonia) - Gabrielle Montes de Oca (@gabriellemcguiness). Rymarkable Miracle (@iamrymarkable) - Astrielle (@astrilla_x). Joel (@joel.riveraa) - Chaselle (@chazillionaire). Isabella (@phat.belly) - Stevenson (@Stevensonjean).

Príspevok, ktorý zdieľa Desigual (@desigual),


Galéria

Loureds Leon Módna šou sa razom Módna šou sa razom Lourdes Leon na módnej Módna šou značky Desigual Módna šou značky Desigual Módna šou značky Desigual

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, SITA;
VIDEO: instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články