°C

Pondelok, 19. október 2020. Meniny má Kristián, zajtra Vendelín.

Milenec mladej Crawfordky na nových FOTO: Ehm, to čo má medzi nohami?!

Pete Davidson
Pete Davidson
Zdroj: Instagram
03.12.2019 20:00

LOS ANGELES - Nezvyčajné zábery! Pete Davidson (26) je síce komik, avšak v poslednom období plní stránky bulváru najmä románikmi so známymi kráskami. Najnovšie zbail dcéru slávnej Cindy Crawford (53) - Kaiu (18). Ktovie, či aj toto malo podiel na tom, že ho oslovili s ponukou pózovať pre Paper Magazine... Pozrite, ako sa pred objektívom predviedol!


Paper Magazine na svojich stránkach bežne zverejňuje celebrity v nezvyčajných podobách. Titulku toho najnovšieho vydania zdobí komik Pete Davidson, ktorý sa pred objektívom fotografa Tommyho Dorfmana zmenil na frajera bábiky Barbie - Kena. 

Táto voľba je celkom zaujímavá, keďže Pete nie je prototypom krásavca. Mnohí si pri pohľade na neho kladú otázku čo na ňom vlastne tie krásky vidia. Na výsledných fotkách je komik zobrazený aj akoby bol od pása nadol nahý. A keďže sa zmenill na Kena, prispôsobený bol tomu i jeho rozkrok. 

Pete Davidson ako odhalený Ken.
Pete Davidson
Zdroj: Tommy Dorfaman pre Paper Magazine

Ako Tommy Dorfman na instagrame prezradil, išlo o jeho prvú skúsenosť v pozícii fotografa. „Ďakujem ti, Pete Davidson, že si mi veril a že si bol otvorený a ochotný spolupracovať,” povedal na margo toho fotograf, ktorý si vytváranie nezvyčajných záberov užil. A niet pochýb, že spolu s ním aj všetci zúčastnení. Ako sa fotky páčia vám? 

Pete Davidson sa nezvyčajnými fotkami pochválil aj na instagrame.
Pete Davidson
Zdroj: Tommy Dorfaman pre Paper Magazine

Páčia sa vám fotky, na ktorých Pete Davidson stvárňuje Kena?

49 % nie
áno 51 %

Hlasovalo: 436Galéria

Pete Davidson Pete Davidson ako odhalený Pete Davidson sa nezvyčajnými Pete Davidson ako odhalený Kaia Gerber a Pete Pete Davidson

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, Tommy Dorfman pre Paper Magazine

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články