Sobota, 25. september 2021. Meniny má Vladislav, zajtra Edita.

Nová milenka svojského komika: Po staršej herečke dostal chuť na mladé mäsko!

Pete Davidson
Pete Davidson
Zdroj: SITA
02.09.2019 17:00

BENÁTKY - V posteli má ďalšiu kočku! Pete Davidson (25) síce nepatrí medzi najväčších fešákov šoubiznisu, no u pekných žien má celkom úspech. Jeho frajerkou bola speváčka Ariana Grande (26), hlavu pomotal aj 46-ročnej herečke Kate Beckinsale. Aktuálne opäť lovil medzi mladšími slečnami. Pozrite sa, ktorú prominentnú dcérenku zbalil!


V Benátkach, kde sa momentálne koná 76. ročník filmového festivalu, sa náchadza aj komik Pete Davidson. Bývalý frajer Ariany Grande a Kate Beckinsale zaujal bulvárnych fotografov najmä preto, že z hotela odchádzal v spoločnosti krásnej slečny. 

Tmavovláska, ktorá mala oblečené šaty pripomínajúce veľké sako, nie je verejnosti neznáma. Jej meno je Margaret Qualley, má 24 rokov a je rovnako krásna ako jej slávna mama Andie MacDowell. Asi nikoho preto neprekvapí, že má na konte modelingové skúseností a stále viac sa začína presadzovať ako herečka. 

V Benátkach mal svoju premiéru aj počin s názvom Seberg, v ktorom stvárnila jednu z postáv. Na červenom koberci vyzerala Margaret skvele, ale milenec Davidson jej na slávnostnom premietaní spoločnosť nerobil. A hoci sa zrejme nechystali svoj vzťah zoficiálniť, bulvárnym fotografom neušli...

Margaret Qualley na slávnostnej premiére filmu Seberg.
Margaret Qualley
Zdroj: SITA

Margaret Qulley a Pete Davidson bulvárnym fotografom neušli.
Margaret Qualley a Pete
Zdroj: profimedia.sk

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Pete Davidson Margaret Qualley na slávnostnej Margaret Qulley a Pete Pete Davidson Pete Davidson kedysi tvoril Pete Davidson pobláznil aj Margaret Qualley Margaret Qualley so svojou

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články