Fešný herec zverejnil FOTO z kúpeľne: Ženy sú úplne namäkko! | Topky.sk

°C

Piatok, 13. december 2019. Meniny má Lucia, zajtra Branislava, Bronislava.

Fešný herec zverejnil FOTO z kúpeľne: Ženy sú úplne namäkko!

John Stamos
John Stamos
Zdroj: SITA/AP
12.10.2019 11:00

LOS ANGELES - Herec John Stamos (56), u nás známy napríklad z obľúbeného seriálu Plný dom, má množstvo fanúšičiek. Prostredníctvom instagramu sa s nimi delí o pracovné momentky, i o zábery zo súkromia. V uplynulých dňoch sa fešáčik zvečnil v kúpelni a tá fotka sa mu ozaj vydarila. Aha!


John Stamos sa do povedmia verejnosti vryl najmä ako strýko Jesse zo seriálu Plný dom. Od apríla minulého roka je však z neho už hrdý tatko. Manželka Caitlin McHugh mu porodila synčeka, ktorému dali meno Billy. Herec si otcovstvo naplno užíva. V jednom rozhovorov po narodení syna prezradil, že keď sa na neho díva, tak od dojatia plače. 

Dnes má Billy takmer 18 mesiacov a Johnovi z neho rastie ozajstný parťák. Dôkazom je fotka, ktorou sa Stamos nedávno pochválil na instagrame. Prominentný tatko a syn si v kúpeľni spravili spoločnú selfie. Obaja sú omotaní uterákom a zatiaľ čo sa John tvári pomerne vážne, Billy sa rozkošne smeje. 

Šoubiznis je plný prominentných detí, ktoré sa rozhodli kráčať v šľapajách slávnych rodičov. Nechajme sa prekvapiť, či tak bude aj v prípade Billyho. Isté je, že už teraz si dokáže svojou rozkošnosťou získať mnohé srdcia.   

John Stamos zverejnil takúto rozkošnú fotku so svojim synčekom Billym.
John Stamos
Zdroj: Instagram

Pozerávali ste seriál Plný dom?

53 % nie
áno 47 %

Hlasovalo: 315Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, SITA, Warner Bros.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články