°C

Streda, 27. máj 2020. Meniny má Iveta, zajtra Viliam.

Speváčky v sexi kostýmoch: XXL kolegyňa nezaostávala - Uff!

Lizzo
Lizzo
Zdroj: SITA
07.10.2019 17:00

AUSTIN - Nemá problém! V rámci podujatia Austin City Limits Music Festival sa predstavilo viacero interpretov. Na pódiu sa objavili aj speváčky, ktoré si dali záležať tiež na tom, aby návštevníkom poskytli i príjemný vizuálny zážitok. Kyprá umelkyňa Lizzo (31) kašle na to, že jej krivky nie sú ideálne. Podobne, ako jej štíhle kolegyne, stavila na úsporný kostým. Čo na ňu hovoríte?


Uspieť v šoubiznise nie je vôbec jednoduché. Zvlášť v prípade jedincov, ktorých zovňajšok nespĺňa predstavy o ideáli krásy. V poslednom čase sa však situácia mení. K slovu sa dostávajú aj plus size modelky, v herectve nájdu svoje uplatnenie rôzne tipy ľudí a na hudobnej scéne sú tiež také hviezdy, ktoré fanúšikovia zbožňujú aj napriek ich výzorovým nedostatkom. 

31-ročná speváčka Lizzo nie je prototypom krásky. Svoj podiel na tom majú najmä kilá navyše. Tie však umelkyni nebránia v tom, aby nosila vyzývavé outfity, či kostýmy, ktoré viac odhaľujú, ako skrývajú. 

Jeden taký predviedla aj v rámci hudobného festivalu, ktorý sa konal v Austine. Lizzo prišla na pódium v oranžovom korzete a sieťovaných pančuškách. „Chcem, aby ste boli šťastní takí, akí ste,” prihovárala sa návštevníkom podujatia speváčka, ktorá svoje XXL telo predvádzala ozaj sebavedomo. 

 

Lizzo sa predviedla v takomto odvážnom kostýme.
Lizzo
Zdroj: SITA

Lizzo bola oblečená podobne ako jej tanečnice.
Lizzo
Zdroj: SITA

Lizzo svoje kypré krivky sebavedomo pretŕča.
Lizzo
Zdroj: SITA

Aký je váš názor na Lizzo a jej outfity?


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články