Slávna Poľka zhodila šaty: Čochvíľa rodí, ale holé FOTO musí byť! | Topky.sk

Piatok, 18. október 2019. Meniny má Lukáš, zajtra Kristián.

Slávna Poľka zhodila šaty: Čochvíľa rodí, ale holé FOTO musí byť!

Joanna Krupa
Joanna Krupa
Zdroj: Instagram
20.09.2019 20:00

MIAMI - Joanna Krupa (40) právom patrí medzi najsexi modelky súčasnosti. A svoj sexepíl a odhalené telo predvádza aj dnes, keď má pod srdcom dieťatko. Čo na odvážne zábery slávnej tehuľky hovoríte?


Od momentu, ako modelka Joanna Krupa zbadala na tehotenskom teste pozitívny výsledok, prežíva obrovské šťastie a radosť. Prostredníctvom instagramu sa o ne delí aj s fanúšikmi, ktorých pravidelne zásobuje fotkami guľatého bruška. 

Joanna Krupa
Zdroj: Instagram

Za zmienku určite stoja fotografie, na ktorých známa blondínka pózuje v Evinom rúchu. Joanna má na konte viacero podobných fotení a objavila sa aj na stránkach pánskych magazínov. Tentoraz však chce upriamiť pozornosť na svoje guľaté bruško, v ktorom nosí prvorodenú dcérku.

„Vždy bolo mojim snom mať takéto zábery, keď budem tehotná,” pripísla k odvážnej fotografii blondínka, ktorá si nahé prsia kryla rukou. 

Joanna Krupa
Zdroj: Instagram

Rodáčka z Varšavy je momentálne v 32. týždni tehotenstva a jej bruško je teda dosť veľké. A hoci sa dni do pôrodu blížia, Joanna sa nevenuje len oddychu. Dôkazom sú zábery bulvárnych fotografov. Tým sa krásku podarilo zvečniť počas profesionálneho fotenia na pláži. Čo myslíte, bude dcérka, ktorú Joanna nosí pod srdcom, kráčať v jej šľapajách?

Joanna Krupa
Zdroj: profimedia.sk

Páčia sa vám takéto odhalené tehotenské fotky?

50 % nie
áno 50 %

Hlasovalo: 514Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články