Švédska speváčka nesklamala: Aj Slovákom bez hanby ukázala holé vnady! | Topky.sk

Streda, 23. október 2019. Meniny má Alojzia, zajtra Kvetoslava.

Švédska speváčka nesklamala: Aj Slovákom bez hanby ukázala holé vnady!

Tove Lo
Tove Lo
Zdroj: Instagram
12.08.2019 22:00

PIEŠŤANY - Slovenskí fanúšikovia sa jej páčili! Počas uplynulého víkendu sa na letisku v Pieštanoch konal festival Grape. Vystúpila na ňom aj švédska speváčka Tove Lo (31), ktorá návštevníkom ponúkla nielen hudobný zážitok, ale postarala sa aj o pomerne šokujúci moment. V istej chvíli si totiž vyhrnula tielko a otŕčila na nich holé prsia.


S letnými mesiacmi sú neodmysliteľne späté rôzne festivaly. Švédska speváčka Tove Lo ich má za sebou už niekoľko. Zúčastňuje sa ich najmä pracovne a pred pár dňami zavítala i na Slovensko. Vystúpila totiž v rámci jubilejného - 10. ročníka festivalu Grape. 

Speváčka Tove Lo si atmosféru na festivale Grape parádne užila.
Tove Lo
Zdroj: Instagram

Hoci nepriaznivé počasie spôsobilo, že vystúpenie Tove Lo muselo byť skrátné, mnohí fanúšikovia sa zhodujú, že sa oplatilo počkať. Talentovaná Švédka im totiž okrem skvelého vystúpenia ponúkla aj pohľad na svoje holé prsia. 

Tove Lo ukázala návštevníkom festivalu holé prsia.
Tove Lo
Zdroj: Instagram

Medzi návštevníkmi festivalu bola aj slovenská SuperStar Emma Drobná. Tá na instagrame zverejnila fotografie i video spomínaného prekvapenia.  

Treba dodať, že Tove Lo neukázala svetu svoje prsia prvýkrát. Takéto nečakané odhalenie je bežnou súčasťou jej vystúpenia, o čom sme už aj my na topkách v minulosti písali. 

  

Patríte medzi priaznivcov tejto speváčky?

40 % nie
áno 60 %

Hlasovalo: 869Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, SITA, profimedia.sk;
VIDEO: instgram ED

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články