Utorok, 27. september 2022. Meniny má Cyprián, Damián, zajtra Václav.

Švédska speváčka nesklamala: Aj Slovákom bez hanby ukázala holé vnady!

Tove LoGaléria fotiek (9)
Tove Lo
Zdroj: Instagram

PIEŠŤANY - Slovenskí fanúšikovia sa jej páčili! Počas uplynulého víkendu sa na letisku v Pieštanoch konal festival Grape. Vystúpila na ňom aj švédska speváčka Tove Lo (31), ktorá návštevníkom ponúkla nielen hudobný zážitok, ale postarala sa aj o pomerne šokujúci moment. V istej chvíli si totiž vyhrnula tielko a otŕčila na nich holé prsia.


S letnými mesiacmi sú neodmysliteľne späté rôzne festivaly. Švédska speváčka Tove Lo ich má za sebou už niekoľko. Zúčastňuje sa ich najmä pracovne a pred pár dňami zavítala i na Slovensko. Vystúpila totiž v rámci jubilejného - 10. ročníka festivalu Grape. 

Tove Lo
Galéria fotiek (9)
Speváčka Tove Lo si atmosféru na festivale Grape parádne užila.
Zdroj: Instagram

Hoci nepriaznivé počasie spôsobilo, že vystúpenie Tove Lo muselo byť skrátné, mnohí fanúšikovia sa zhodujú, že sa oplatilo počkať. Talentovaná Švédka im totiž okrem skvelého vystúpenia ponúkla aj pohľad na svoje holé prsia. 

Tove Lo
Galéria fotiek (9)
Tove Lo ukázala návštevníkom festivalu holé prsia.
Zdroj: Instagram

Medzi návštevníkmi festivalu bola aj slovenská SuperStar Emma Drobná. Tá na instagrame zverejnila fotografie i video spomínaného prekvapenia.  

Treba dodať, že Tove Lo neukázala svetu svoje prsia prvýkrát. Takéto nečakané odhalenie je bežnou súčasťou jej vystúpenia, o čom sme už aj my na topkách v minulosti písali. 

  

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

Švédska speváčka nesklamala: Aj Slovákom bez hanby ukázala holé vnady!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články