Najmenej sexi Spajska ukázala svalnaté telo: Mel, a čo to brucho?! | Topky.sk

°C

Pondelok, 16. december 2019. Meniny má Albína, zajtra Kornélia.

Najmenej sexi Spajska ukázala svalnaté telo: Mel, a čo to brucho?!

Mel C
Mel C
Zdroj: profimedia.sk
21.07.2019 11:00

IBIZA - Na topkách sme vás už viackrát informovali, že úspešná spevácka formácia Spice Girls sa opäť vrátila k svojím priaznivcom. Krásky absolvovali šnúru koncertov bez Victorie Beckham. Aktuálne si užívajú oddych. Mel C (45), ktorá bola často považovaná za najmenej sexi z celej skupiny, stavila na Ibizu, kde sa nevyhla pozornosti paparazzov.


Spice Girls majú dlhé roky množstvo priaznivcov. Kým Victoria, Emma, Geri, či Mel B kládli dôraz na to, aby boli vždy sexi, Mel C preferovala športové oblečenie a len jemný mejkap. Jej poznávacím znamením bol svaly.  

Ubehli roky a speváčka sa o svoju figúru neprestala starať. Začiatkom roka oslávila 45. narodeniny a stále sa udržiava v skvelej kondícii. Dôkazom sú fotky, ktoré sa bulvárnym fotografom podarilo spraviť v uplynulých dňoch. 

Na známu brunetku natrafili vo chvíli, keď si užívala slnečné lúče a oddych. Mel C robí na dovolenke spoločnosť jej partner Joe Marshall a skupina priateľov. Zaujímavé je, že kým speváčka predviedla svalnatú postavu, jej frajer športom a cvičeniu príliš neholduje. Mel, kedy ho vezmeš do parády?

Mel C predviedla paparazzom svalnatú postavičku.
Mel C
Zdroj: profimedia.sk

Partner speváčky Mel C - Joe športu očividne neholduje.
Mel C
Zdroj: profimedia.sk

Má podľa vás speváčka Mel C peknú postavu?

43 % nie
áno 57 %

Hlasovalo: 679Galéria

Mel C Mel C predviedla paparazzom Partner speváčky Mel C Spice Girls sa vrátili Mel C v súčasnosti. Mel C kedysi. Mel C ako Sporty

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články