°C

Piatok, 5. jún 2020. Meniny má Laura, zajtra Norbert.

Nový pár v šoubiznise: Mal viaceré hviezdy, ale takúto sexBOMBU ešte nie!

Vito Schnabel má nový objav.
Vito Schnabel má nový objav.
Zdroj: profimedia.sk
18.07.2019 22:30

PORTOFINO - Ten si teda vie vybrať! Reč je o obchodníkovi s umením a majiteľovi galérie Vitovi Schnabelovi (32). Do povedomia verejnosti sa dostal vďaka vzťahu so známou modelkou Heidi Klum (46) či herečkami Demi Moore (56) a Amber Heard (33). Aktuálne mu zohrieva posteľ rumunská modelka Madalina Ghenea (30), ktorej zoznam milencov tiež obsahuje zopár zvučných mien.


Vito Schnabel je paparazzom dobre známy. Nečudo, veď bol milencom mnohých celebritných dám. V hľadáčiku bulvárnych fotografov bol i v týchto dňoch. Užíva si totiž chvíle voľna v obľúbenom talianskom letovisku. A má tam poriadne zvodnú spoločnosť... 

Odborník na umenie (i na krásne ženy) si užíva slnečné lúče v spoločnosti rumunskej modelky a príležitostnej herečky menom Madalina Ghenea. Tá v minulosti svojím sexepílom očarila aj hercov Leonarda DiCapria i Gerarda Butlera. 

Paparazzom sa podarilo zvečniť hrdličky hneď viackrát. Spolu leňošili napríklad na jachte a užívali si slnečné lúče. Ruka v ruke si vyšli i na večeru, kde sa Vito správal k sexi kráske ako ozajstný gentleman. 

Madalina Ghenea má sexepílu na rozdávanie.
Madalina Ghenea
Zdroj: Instagram

Madalina Ghenea je riadna sexbomba.
Madalina Ghenea
Zdroj: Instagram

Tvoria podľa vás Madalina a Vito pekný pár?

47 % nie
áno 53 %

Hlasovalo: 284Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články