Fanúšikovia Spice Girls sa majú na čo tešiť: Pripravuje sa animák o slávnej skupine! | Topky.sk

°C

Piatok, 22. november 2019. Meniny má Cecília, zajtra Klement.

Fanúšikovia Spice Girls sa majú na čo tešiť: Pripravuje sa animák o slávnej skupine!

Spice Girls predviedli veľkolepý návrat
Spice Girls predviedli veľkolepý návrat
Zdroj: Twitter/Christian Saad
13.06.2019 16:30

NEW YORK - Filmové štúdio Paramount pripravuje animovanú snímku o britskej skupine Spice Girls. Na projekte sa budú podieľať všetky členky legendárnej formácie Melanie Brown, Emma Bunton, Melanie Chisholm, Geri Halliwell a Victoria Beckham. Ako producent sa pod film podpíše Simon Fuller, zatiaľ čo Karen McCullah a Kiwi Smith napíšu scenár. V celovečernom animáku by sa mali objaviť klasické skladby od Spice Girls, ale aj novinky.


Spice Girls "mali nápad, ktorý rozvíjame," vyjadrila sa pre magazín The Hollywood Reporter riaditeľka divízie Paramount Animation Mireille Soria s tým, že speváčky sa pri filme "veľmi angažujú".

Spice Girls vznikli v roku 1994. Na konte majú nahrávky Spice (1996), Spiceworld (1997) či Forever (2000). Po veľkom úspechu si dali v roku 2000 pauzu a znova sa stretli v rokoch 2007 a 2008, keď absolvovali svetové turné. Naposledy sa spolu predstavili na záverečnom ceremoniáli londýnskych olympijských hier v roku 2012.


Galéria

Spice Girls predviedli veľkolepý Spice Girls predviedli veľkolepý Spice Girls Spice Girls Spice Girls predviedli veľkolepý Spice Girls

Nástroje k článku


ZDROJ: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články