Celebritná kráska sa poriadne vyprsila: Selena, ty si ale sexi žena! | Topky.sk

Sobota, 19. október 2019. Meniny má Kristián, zajtra Vendelín.

Celebritná kráska sa poriadne vyprsila: Selena, ty si ale sexi žena!

Selena Gomez
Selena Gomez
Zdroj: profimedia.sk
11.06.2019 17:00

NEW YORK - Toto jej ozaj vyšlo! Selena Gomez (26) je krásna žena, ktorá sa okrem príjemného zovňajšku môže pochváliť aj talentom. Na konte má nielen spevácke, ale tiež herecké skúsenosti. Aktuálne sa dostáva k divákom hororová komédia s názvom Mŕtvi neumierajú, ktorá mal v pondelok slávnostnú premiéru. Hviezdna tmavovláska si dala na svojom vzhľade záležať a pohľad na jej bujný dekolt rozhodne nebol strašidelný.


Speváčka a herečka Selena Gomez v súkromí svoj vzhľad príliš nerieši. Na verejnosti sa pokojne ukáže nenalíčená a oblečená v neforemných kúskoch alebo bez podprsenky. Pohľad na niektoré paparazzi zábery je však dôkazom, že jej prsia si oporu ozaj pýtajú. 

Selena Gomez počas všedného dňa veľmi neohúri.
Selena Gomez
Zdroj: profimedia.sk

Aj preto je príjemným prekvapením, ako skvele vyzerala slávna kráska na pondelkovej premiére. Selena si to na červený kobrec namierila nahodená v čiernych šatách so zaujímavou aplikáciou. Oveľa viac pozornosti však pútal jej nadupaný dekolt. Vhodne zvolený strih jej prsia nadvihol a Gomez sa predviedla ako ozajstná sexbomba. Čo poviete?  

Selena Gomez predviedla bujný dekolt.
Selena Gomez
Zdroj: profimedia.sk

Selene Gomez do očí určite nik nepozeral.
Selena Gomez
Zdroj: profimedia.sk

Aj vy si myslíte, že to Selene takto svedčalo?

57 % nie
áno 43 %

Hlasovalo: 1288


 


Galéria

Selena Gomez Selena Gomez počas všedného Selena Gomez predviedla bujný Selene Gomez do očí Selena Gomez bez podprsenky Selena Gomez si vo Selena Gomez Selena Gomez v minulosti

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články