VIDEO Páni, vyťahujte podbradníky: Slávne dračice vás poriadne rozpália a... Veľkolepý NÁVRAT! | Topky.sk

Sobota, 19. október 2019. Meniny má Kristián, zajtra Vendelín.

VIDEO Páni, vyťahujte podbradníky: Slávne dračice vás poriadne rozpália a... Veľkolepý NÁVRAT!

Spice Girls predviedli veľkolepý návrat
Spice Girls predviedli veľkolepý návrat
Zdroj: Twitter/Christian Saad
25.05.2019 18:00

DUBLIN - Britská skupina Spice Girls v piatok v Dubline odštartovala očakávané comebackové turné. Štvorica, bez Victorie Beckham, sa na koncertné pódium vrátila po siedmich rokoch.


Emma Bunton, Melanie Brown, Melanie Chisholm a Geri Horner sa v dublinskom Croke Park predstavili pred asi 58-tisíc fanúšikmi a fanúšičkami, ktorým zaspievali zmes svojich najväčších hitov. Na koncerte sa zúčastnil aj írsky premiér Leo Varadkar.

Spice Girls ohlásili návrat na koncertné pódiá v novembri po mesiacoch špekulácií. Zatiaľ majú naplánovaných len 13 zastávok v Írsku a Veľkej Británii, ktoré vyvrcholia 15. júna koncertom na londýnskom Wembley.

Spice Girls vznikli v roku 1994. Na konte majú nahrávky Spice (1996), Spiceworld (1997) či Forever (2000). Po veľkom úspechu si dali v roku 2000 pauzu a znova sa stretli v rokoch 2007 a 2008, keď absolvovali svetové turné. Naposledy sa spolu predstavili na záverečnom ceremoniáli londýnskych olympijských hier v roku 2012.


Galéria

Spice Girls predviedli veľkolepý Spice Girls predviedli veľkolepý Spice Girls predviedli veľkolepý Spice Girls predviedli veľkolepý

Nástroje k článkuZDROJ: SITA
VIDEO: YouTube/Robbie1984

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články