°C

Pondelok, 13. júl 2020. Meniny má Margita, zajtra Kamil.

Beckhamova sexica v koži a on... Bol z nej úplne paf!

Hana Cross vyzerala na červenom koberci skvele.
Hana Cross vyzerala na červenom koberci skvele.
Zdroj: profimedia.sk
22.05.2019 20:00

CANNES - Nečudo! Syn Davida a Victorie Beckhamovcov - Brooklyn (20) má po svojom boku výstavnú krásku. A to britskú modelku Hanu Cross (20), ktorá si vzťah s prominentným synáčikom celkom užíva. Zaľúbenci sa momentálne nachádzajú na Medzinárodnom filmovom festivale v Cannes, kde sa im podarilo zaujať. Tmavovláska totiž v kožených šatách vyzerala skvele a jej frajer dával každému najavo, ako veľmi sa mu páči.


Zvládli to na výbornú! Časy, keď David a Victoria Beckhamovci vymetali spoločenské akcie, sú zdá sa preč. O slovo sa hlási ich najstarší syn Brooklyn. Ten zbalil modelku Hanu Cross, ktorá sa podľa mnohých názorov podobá na jeho slávnu mamu. Dvojica mala v týchto dňoch premiéru na filmovom festivale v Cannes a na červenom koberci sa veru nestratili. 

Hana stavila na čierne kožené šaty s tenkými ramienkami a vysokým rázporkom. Na sexepíle jej určite pridal aj červený rúž na perách. Brooklyn určite nebol jediným pánom, ktorý mal pri pohľade na ňu hriešne myšlienky. Iba on to však dal patrične najavo.

Brooklyn a Hana majú viacero priaznivcov. Za sebou však ešte len pár mesiacov randenia, počas ktorých ich paparazzi zvečnili aj pri viacerých hádkach. Nechajme sa prekvapiť, aké dlhé trvanie bude mať ich láska... 

Brooklyn Beckham je zo svojej sex frajerky paf.
Brooklyn Beckham, Hana Cross
Zdroj: profimedia.sk

Brooklyn Beckham a Hana Cross. Bude tento párik rovnako úspešný a slávny ako Beckhamovci?
Brooklyn Beckham, Hana Cross
Zdroj: Instagram

Tvoria podľa vás Brooklyn a Hana pekný pár?

49 % nie
áno 51 %

Hlasovalo: 473Galéria

Hana Cross vyzerala na Brooklyn Beckham je zo Brooklyn Beckham a Hana Brooklyn Beckham a Hana Brooklyn Beckham a Hana Brooklyn Beckham už zoznámil Brooklyn Beckham a Hana

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články