Táto modelka to v Cannes prepískla: Na červenom koberci s holým zadkom a... Preboha! | Topky.sk

Utorok, 20. august 2019. Meniny má Anabela, zajtra Jana.

Táto modelka to v Cannes prepískla: Na červenom koberci s holým zadkom a... Preboha!

Chlapi sa pri pohľade na Ngoc Trinh zapotili.
Chlapi sa pri pohľade na Ngoc Trinh zapotili.
Zdroj: profimedia.sk
21.05.2019 22:00

CANNES - Viacerých pobúrila! Medzinárodný filmový festival v Cannes je skvelou príležitosťou, ako na seba struhnút pozornosť. Je si toho očividne vedomá aj vietnamská modelka Ngoc Trinh (29), ktorá sa na slávnostnom podujatí postarala o menší škandál. Na červený koberec si to namierila v úsporných šatách, ktoré z jej tela zakrývali ozaj len minimum.


Ľudia sa pri pohľade na ňu červenali! Filmový festival v Cannes je nielen prehliadkou filmových noviniek, ale aj zaujímavých módnych kreácií. Mnohé herečky a modelky sa predvádzajú v odvážnych outfitoch a pohľad na ne ulahodí očiam hádam každého muža. Avšak vietnamská modelka Ngoc Trinh akosi neodhadla mieru.

Nie príliš známa kráska si to na červený koberec namierila v šatách, ktoré pôsobili dojmom, akoby na sebe mala len pavučinku. Pod priesvitnou látkou jej bolo vidno zadok, prsia a z určitého uhla zrejmä aj intímne partie. 

A hoci mnohých outfit tejto modelky pobúril, Ngoc si svoje chvíle na červenom koberci užívala a pred fotografmi sa s nadšením vykrúcala. Fotkami v úsporných šatách sa pochválila aj na sociálnych sieťach, kde sa objavili rôzne názory na jej šokujúci outfit. Aký je váš názor? 

Ngoc Trinh
Zdroj: profimedia.sk

Ngoc Trinh
Zdroj: profimedia.sk

Aj vy si myslíte, že to táto modelka prepískla?

41 % nie
áno 59 %

Hlasovalo: 2997Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články