°C

Štvrtok, 4. marec 2021. Meniny má Kazimír, zajtra Fridrich.

Toto TELO má doma hviezdny Iglesias: Kurnik, to je šupa!

Enrique Iglesias
Enrique Iglesias
Zdroj: SITA
28.03.2019 20:00

MIAMI - Ani gram tuku navyše! Spevák Enrique Iglesias (43) je stále idolom mnohých žien. Jeho srdce si ale pred rokmi získala Anna Kournikova (37), ktorá mu porodila rozkošné dvojičky. Bývalá tenistka sa popri mamičkovských povinnostiach venuje aj svojej kondícii. Odmenou sú jej štíhle krivky, ktoré najnovšie hrdo ukázala svetu.


Anna Kournikova sa spoločenským podujatiam vyhýba. Naplno sa totiž venuje dvojičkám Lucy a Nicholasovi, ktoré priviedla na svet v roku 2017. Popri tom však nezabúda ani na seba a dbá o to, aby bola pre svojho partnera stál atraktívna. 

Pravidelne to dokazuje na sociálnych sieťach, kde zverejňuje najmä zábery dvojičiek, či krátke videá, ako cvičí. Anna sa najnovšie ukázala svetu v úsporných plavkách. 

Mnohí fanúšikovia jej figúru pochválili. Našlo sa však tiež dosť takých, čo dali najavo svoj zhrozenie. „Preboha! Prečo si taká chudá? Si v poriadku? Snáď nemáš anorexiu,” dali bez okolkov najavo svoje obavy. Sympatická blondínka zatiaľ na tieto dohady nijako nereagovala. 

Anna Kournikova sa v spoločnosti príiš neukazuje. Je však aktívna na sociálnych sieťach.
Enrique Iglesias, Anna Kournikova
Zdroj: Instagram

Anna Kournikova na svojej postavičke poctivo maká.
Enrique Iglesias, Anna Kournikova
Zdroj: Instagram

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Enrique Iglesias Anna Kournikova sa v Anna Kournikova na svojej Anna Kournikova na svojej Anna Kournikova Anna Kournikova si materstvo Anna Kournikova si materstvo Anna a Enrique kedysi.

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, profimedia.sk, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články