°C

Piatok, 10. júl 2020. Meniny má Amália, zajtra Milota.

Obrovská tragédia pri nakrúcaní videoklipu: Spevák (†35) zomrel kvôli nešťastnej náhode!

Justin Carter zomrel nešťastnou náhodou.
Justin Carter zomrel nešťastnou náhodou.
Zdroj: Facebook J.C.
22.03.2019 12:00

HOUSTON - Hudobný svet zasiahla nečakaná smutná správa o smrti vychádzajúcej hviezdy country hudby Justina Cartera. Speváka usmrtila strelná zbraň, ktorá mala byť použitá ako rekvizita počas nakrúcania nového videoklipu.


O tragédii informoval britský denník Daily Mail. Speváka našli uplynulú sobotu v jeho byte v americkom Houstone v štáte Texas. O tragédii bolo zatiaľ odhalených len veľmi málo informácií, no podľa všetkého išlo v tomto prípade o nešťastnú náhodu. Carterovi totiž odborníci predpovedali žiarivú kariéru, o čom svedčí aj nedávno podpísaná zmluva s nahrávacou spoločnosťou Triple Threat Management.

Obrovská tragédia pri nakrúcaní
Zdroj: Facebook J.C.

Podľa dostupných zdrojov zomrel Carter 16. marca na následky strelného poranenia oka. Spevák po sebe zanechal manželku a dve dcéry, Kyliee a Dixie. Namiesto osláv nového videoklipu mu teraz rodina pripravuje pohreb a snaží sa s tragédiou vyrovnať. „Jeho hudba bola jeho svet. Vždy tu bol pre každého," spomína na svojho jediného syna Cindy McClellan.

Obrovská tragédia pri nakrúcaní
Zdroj: Facebook J.C.

„Vždy bol plný energie, bol zábavný a veľa sa smial a vtipkoval," povedal na spevákovu adresu Mark Atherton z nahrávacej spoločnosti. Tá plánuje vydať všetky jeho pripravované skladby a zisk venovať práve spevákovej rodine.


Galéria

Justin Carter zomrel nešťastnou Justinovi Carterovi predpovedali sľubnú Spevák rád žartoval a Justin Carter zomrel po

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: Facebook J.C.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články