Ed Sheeran prekvapil fanúšikov: Tajná svadba pred Vianocami! | Topky.sk

Sobota, 19. október 2019. Meniny má Kristián, zajtra Vendelín.

Ed Sheeran prekvapil fanúšikov: Tajná svadba pred Vianocami!

Ed Sheeran
Ed Sheeran
Zdroj: SITA
28.02.2019 14:30

LONDÝN - Britský spevák, skladateľ a textár Ed Sheeran sa oženil so svojou priateľkou Cherry Seabornovou na "maličkej zimnej svadbe", napísal vo štvrtok britský denník The Sun.


"Ed sa oženil pár dní pred Vianocami. Bolo to veľmi pokojné - len Edovi starí priatelia zo školských čias, úzky kruh príbuzných a kňaz," povedal pre bulvárny Sun nemenovaný zdroj, ktorý citovala tlačová agentúra AFP.

Najlepšie predávaný umelec na svete, 28-ročný tvorca v hudobných žánroch pop a folk, sa so Seabornovou pozná od detstva, ktoré strávili v grófstve Suffolk na východe Anglicka. Chodili spolu údajne od roku 2015.

Na svadobnom obrade v Sheeranovom sídle v Suffolku bolo prítomných len približne 40 hostí. "Nechcel žiaden rozruch - chcel, aby to bola udalosť len a len pre nich - maličká zimná svadba," povedal zdroj.

Dvojica však údajne plánuje v lete "večierok v štýle festivalu". Oceňovaný hudobník Sheeran oznámil svoje zasnúbenie na Instagrame v januári 2018 slovami: "Sme veľmi šťastní a zamilovaní a aj naše mačky sú šťastné ako blchy."


Galéria

Ed Sheeran Ed Sheeran Ed Sheeran Ed Sheeran Ed Sheeran

Nástroje k článku


ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články