Táto modelka sa paparazzov nebojí: TELO má stále hodné miliónov! | Topky.sk

Piatok, 18. október 2019. Meniny má Lukáš, zajtra Kristián.

Táto modelka sa paparazzov nebojí: TELO má stále hodné miliónov!

Gisele Bündchen
Gisele Bündchen
Zdroj: Instgram
19.02.2019 20:00

COSTA RICA - Má sa čím pochváliť! Mnohé celebrity majú z paparazzov strach. Nedivíme sa. Ich objektívy nemilosrdne odhaľujú, že aj oni sú len bežní smrteľníci z mäsa a kostí. Jedna z najlepšie platených modeliek sveta - Gisele Bündchen (38) si však z ich záberov ťažkú hlavu robiť nemusí. Aj po dvoch tehotenstvách a s pribúdajúcimi rokmi totiž vyzerá perfektne.


Medzi celebritné páry, na ktoré je radosť pozerať, určite patria aj Tom Brady a Gisele Bündchen. 41-ročný hráč amerického futbalu a jeho o sedem rokov staršia manželka sa aj po desiatich rokoch manželstva veľmi milujú, vyhýbajú sa škandálom a ich verejné prejavy lásky určite prekážajú len málokomu. 

Dvojica sa vyznala zo svojich citov aj počas nedávneho Valentína a zamilované odkazy si vymenili na sociálnych sieťach. Tieto dni trávia oddychom v raji na zemi - na Kostarike, kde im robia spoločnosť ich ratolesti, syn Benjamin a dcéra Vivian. 

Ako už býva zvykom, prominentná rodinka sa nevyhla pozornosti paparazzov. Tým sa podarilo zvečniť Gisele v bikinách. Určite nám dáte za pravdu, že jej miliónové telo ešte stále hravo tromfne mnohé mladšie kolegyne. 

Gisele Bündchen vyzerá v bikinách stále skvele.
Gisele Bündchen
Zdroj: profimedia.sk

Páči sa vám postava modelky Gisele Bündchen?

54 % nie
áno 46 %

Hlasovalo: 423Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články